Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy az életmódváltás...

Lehet, hogy az életmódváltás eredménye?

Figyelt kérdés
156 centi vagyok és újév napján csak 39 kilót mutatott alattam a mérleg! Már több, mint fél éve nem járok suliba sajnos dolgozni sem dolgozom s emiatt beálltam a napi egy étkezésre ami délben van, de az elég bőséges! Nem fogyózni akartam csak mondván ha nem csinálok semmit bőven elég napi egyszer enni! A problémák pedig ott kezdődtek, h a menstruációm elég rövid ideig tart és a hajam is elkezdett hullani! Vérvételen voltam és ott semmi károsat nem mutatott ki bár ez már elég régen volt! Igazából azon vagyok fennakadva, hogy úgy dobtam le 5-6 kilót, h naponta csak egyszer ettem és nem éheztettem magam! Kérdésem most itt valami betegség lehet a probléma vagy csak az élet módváltás miatt vannak problémáim?
2010. jan. 8. 06:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Jesszusom. 39 kg? Kicsit többet kellene enned. Ne csodálkozz hogy minden bajod van, amikor szó szerint semmi sincs rajtad. Na azonnal kezdj el enni reggeltől estig bőségesen, ha nem akarsz elpatkolni. Nem vicc, ezzel nem szabad játszani.
2010. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!