Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az életmódváltás bezavar a...

Az életmódváltás bezavar a menstruációba?

Figyelt kérdés
Gondolom ideje helyes útra térni. Így sem könnyű lemondtam minden jóról. 30 napból 10et menstruálok erre. Még több mint egy hetem lenne a következőig, de kedden és ma(szombat) is moshattam ki a bugyimat. Már totál padlón vagyok. Hagyjak fel az egésszel és egyek amit akarok? Nem elég, hogy gyötör az éhség még ez is:((((
2008. máj. 31. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,a diéta nagyon is bezavar,pláne ha "e´sz nélkül"csinálja az ember.Próbálj sportolni,relaxa´lni,és így egészse´ges életet e´lni.Azért nem kell éhezni.Késöbb sokal több fog visszajönni.Tapasztalatból mondom.Söt nekem a dokim is mondta,a koplalással teljesen tönkre teszem a szervezetem,föleg ha babát szeretnék valamikor.

mára egy boldog,16 hetes kislány anyukája vagyok.

2008. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked ez az életmódváltás, hogy nem táplálkozol rendesen, akkor gratulálok. Sokat fogtál föl az egészből.

Szerintem nézz utána mégegyszer, és kezdd előlről az egészet.

2008. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 1. hozzászóló, szoktam tornázni is itthon dvd-kre szóval tényleg próbálok egészségesebb lenni.


Kedves 2.: köszönöm a tartalmas hozzászólásod, de az éhségérzetem hogy éhezem, hogy édességfüggőségem van. Ilyen válaszokat inkább nem is kérek kössz.

2008. jún. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!