Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Hüvelygomba...

Mi lehet a bajom? Hüvelygomba lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 napja iszonyúan ég és viszket a hüvelyem körül megállás nélkül, érintésre fájdalmas is, nagyon kellemetlen érzés. Nem jártam sehol az elmúlt hetekben, párkapcsolatom sincs és még szűz vagyok. Múlt héten egy vírust szedtem össze, elég magas lázam volt, nem tudom ennek lehet-e köze ehhez...csak találgatok :/

2014. júl. 14. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj el a nőgyógyászatra találgatások helyett!
2014. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez világos, csak sajnos másfél hónap múlva kaptam időpontot, a környéken élő további egy-két nőgyógyászról meg inkább nem is nyilatkoznék, azért gondoltam hátha valaki tud tanácsot adni.
2014. júl. 14. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
ne időpontot kérj, hanem sürgősségi ellátást! ha meg nem fogadnak, akkor menj magándokihoz vagy keress fel egy std centumot
2014. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél patikába kanesten hűvelytablettát.Azzal nem ártassz magadnak,ha gomba segít.Nekem ha antibiotikumot kapok,legyengül az imunrendszerem és tuti fertőzésem lesz.
2014. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sürgésségivel ellátnak! Mondd a recepción, hogy nagy fájdalmaid vannak és felengednek időpont nélkül...


Nem szedtél antibiotikumot a betegségedre? Mert attól sajnos nagy eséllyel alakul ki hüvelygomba. Én is jártam már párszor így...:/

2014. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Canesten combit vegyél a gyógyszertárban, valószínűleg segíteni fog!
2014. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hagyjuk már ezt a hülye Canestenezést, NEM JÓ diagnózis nélkül! + utána már a nőgyógyász se fogja tudni, mi volt a baja eredetileg
2014. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Azért...Ha túrós folyás , büdös és fehéres-sárgás, ég és viszket akkor az elég nagy valószinüséggel gomba, főleg, hogy az illető szűz...


Tehát jó lehet a canesten.

2014. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vagy valamilyen kevert fertőzés vagy canesten hatóanyagára rezisztens gomba...
2014. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a canestentől -.- Vagy meggyógyul vagy nem hat és elmegy nőgyógyászhoz.
2014. júl. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!