Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bartholin mirigy cisztával...

Bartholin mirigy cisztával szexuális élet?

Figyelt kérdés

Az orvos még nem akarta műteni, mondván várjunk vele még nem nagy és hátha felszívódik. De nem szívódott fel, nőtt is egy kicsit, most cseresznyénél kisebb, babnál nagyobb a mérete, de van hogy ez is összemegy vagy megnő. Pénteken találkozom párommal, akivel sajnos nagyon ritkán tudunk csak találkozni a távolság miatt. Mivel annyira zavaróan nem nagy a cisztám,baja neki nem lesz tőle, így lefeküdhetek vele? Az a gond, hogy ha megműtenek, akkor utána is 3-4 hétig szex kizárva, ezért lenne jó, ha most pénteken még bevállalhatnánk.

A másik kérdésemet csak mellékesen tenném fel. 18 éves vagyok, ennyi idősen másnál is jelentkezett már ez a ciszta vagy esetleg a tályog? Mindenhol azt olvastam, hogy a 25 feletti nőknél volt ez főként probléma, ezért furcsállom.



2014. júl. 16. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem az orvostól kérdezed meg??


Szerintem eléggé fájna a szex, de nem hinném, hogy nagyobb bajod lesz tőle, max kipukkad, de az csak jó (de le kell fertőtleníteni)

2014. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért az nem jó, ha nőtt

Mégha nem is sokat

2014. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem mernék
2014. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én már próbáltam, fájt... plusz én kerülném a szexuális izgalmat, hogy ne termelődjön plusz váladék ami beszorulhat, mert szerintem az csak ront a helyzeten, megnöveli. :(
2014. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem nekem először 10 évesen volt...komolyan mondom,nem viccelek...csak senkinek nem mertem elmondani,és mikor "kipukkadt" azt hittam az volt a menstruációm,mert vérzett...nagyon fájdalmas volt.
2014. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*hittem

*első menstruációm

2014. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudom régi, de hátha kell … nekem annyira fájt, hogy nem tudtam tőle, és mikor begyulladt nem ürült, tehát nem sikosodtam, a feltárások csikozások nem hoztak eredményt, mindkettőt kivették kb 10 év különbséggel, de 17-18 éves koromtól gondd volt vele, nagyban hozzájárul az előjáték nélküli kielégülést nem hozó szex. ÉS! Nekem mióta kivették elmúlt az aranyerem magától. Lehet a folyamatos gyulladás oda is ráterjed? Ez csak feltevés. Mindenkinek gyógyulást! Rettenetes dolog ez! Meg kell műttetni, nincs több gond, különben lehet egész életedben pucolgatják és sosem jó, mindig izgulsz mikor jön ki és a folyamatos antibiotukum, hát engem pl. 6 szor altattak ezzel. Ez nem jó!
2018. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!