Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyanakodhatok egy ujabb...

Gyanakodhatok egy ujabb terhességre, annak ellenére, hogy megszakitással vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Már van egy 2éves fiam,és 2hónapja megszületett a másik fiam:) Amikor szülés után megkell várni a 6hetet,mi csak 5hetet vártunk meg:S A férjem sokat dolgozik,és egy idejig csk hétvégén tudunk együtt lenni.De amióta együtt lehetünk,azóta együtt is vagyunk,de csak a megszakitásos módszer van nálunk.Szülés után megvolt a mensim,ami 2napig tartott a 3.-ik nap csak barnáztam,utána már semmi nem volt.A következő mensit a héten várom hogy megjöjjön,de tegnap is meg ma is,a petefészkem körül,egy kis nyilalást éreztem,ami csak pár másodpercig tart,egyszer volt hányingerem,és egyszer megszédültem,amikor feküdtem,és tv-t néztem.Amikor a kisebbik fiammal voltam terhes,csak 10hetesen tudtam meg,de ott éreztem a petefészek szrkát,annyira hogy néha mozdulni nem tudtam.Most is arra gyanakszom.21éves vagyok. Előre is köszi a válaszokat.
2008. nov. 24. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfeletettem,hogy a két fiam,nem a megszakitásos módszernek köszönhető:D Ott akarattal voltunk együtt.
2008. nov. 24. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszernél is lehet esélye a terhességnek, hiszen az előváladék tartalmazhat életképes hímivarsejteket.

Ha nem jön meg a héten, akkor nagyon valószínű...

2008. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is megszakítással voltunk együtt, de nem direkt mert megzavartak minket (sajna a csengőt nem kapcsoltuk ki) és most a napokban teszteltem pozitívat! Szóval ha nem jön meg, én vagyok az élő példa hogy így is sikerülhet! De mi szerettük volna és szomorú is voltam hogy csak megszakítás lett a dologból mert utána nem volt alkalmunk együtt lenni és ez a termékeny napomon volt. De így is összejött!

Kívánom a legjobbakat és ha nem jön meg tesztelj!

2008. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:O először is gratula hogy sikerült:) köszi szépen,nagyon izgulunk és minden nap nagyon várjuk hogy megjöjjön.de ha nem jön meg,akkor egy ujjabb babóca jön,aminek örülni fogunk,csak kicsit hamar jött,az alig 2hónapos fiam mellé.
2008. nov. 24. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!