Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késik a menstruációm 2 hete,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menstruációm 2 hete, de többször volt olyan már, h késett, sőt, h 2 hónapig nem jött meg, mikor elkerültem máshova tanulni. Most a párom kb 4-5 percig bennem volt, de nem ment el bennem, az jóval utána történt! Így gyanakodhatok terhességre?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 18:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok, még annyit fűznék hozzá, hogy 2 napja fáj a hasam. :S
2013. júl. 14. 18:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2013. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
lehet az elovaladekban is sperma. de most akkor kesobb beled elvezett?
2013. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem élvezett belém, de tényleg kb 2-3 percig volt csak bennem, bőven az elején!
2013. júl. 15. 12:28
 5/11 A kérdező kommentje:
A terhesség alatt hol kéne fájni a hasamnak? Sok helyen alhasi fájdalmakról számolnak be, de nekem nem fáj az alhasam, inkább feljebb.
2013. júl. 15. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha 2 hetet kesik a mensid, s volt szexualis kapcsolatod, mindenkeppen csinalj egy tesztet (mar nyugodtan a nap barmely szakaban), az elvileg meg fogja mutatni. Egyebkent az elovaladek is tartalmaz spermat, s tobb olyan tapasztalat van, hogy attol estek teherbe nok. Kivanok, hogy nalad az legyen, amit szeretnel.
2013. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék babát, így remélem, hogy megjön még ma vagy holnap. Illetve holnap reggel tesztelek és bízom benne, hogy negatív legyen.

Reménykedem, hogy megint az zavart be, hogy most itthon vagyok, mivel nyár van, mert szeptemberbe nem jött meg 2 hónapig, hogy elkerültem máshova tanulni..

2013. júl. 15. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a hormonjaiddal van gond. mikor nekem ilyen összevissza volt a menstruációm, elküldtek laborba, mert sokaknál amiatt rendszertelen.

ugyanígy voltam én is, hogy csak megszakítással védekeztünk - hála az égnek, sosem lett belőle gond, de azért mikor így késegetett a mensim a rendszertelen ciklusom miatt, volt idegeskedés...

szerintem is csinálj tesztet, aztán ha látod, hogy nem vagy terhes, megnyugszol kicsit, mert lehet, hogy nagyon rástresszeltél, és amiatt nem jön meg.

2013. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Anyával beszéltem, vettem a bátorságot, és mondtam hogy fáj a hasam, de szerinte sem ott ahol egy fennálló terhesség esetén fájna, egyébként semmi más tünetem nincs.
2013. júl. 16. 20:17
 10/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem reggel és negatív lett.
2013. júl. 17. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!