Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Küret előtt minden esetben...

Küret előtt minden esetben megpróbálnak gyógyszeres kezelést, vagy egyből műtenek?

Figyelt kérdés
Hetek óta vérzem, ma hosszú nyálkahártyadarab "esett ki" (bocsi) belőlem. Biztos, hogy egyből műtenek, vagy kaphatok előtte valamilyen gyógyszert? (A félreértések miatt: van nőgyógyászhoz időpontom, csak jövő hétre, érdekelne, mire számíthatok kb)
2014. júl. 17. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt, hogy még nem szültem.
2014. júl. 17. 17:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kaptam gyógyszert, mikor heteken keresztül vérezgettem. De nekem nem volt olyan erős, inkább csak pecsételgettem, meg néha kicsit felerősödött, aztán megint csak pecsételés volt.

Szerintem attól is függ, hogy mennyire erős a vérzés, meg hogy mennyire fontos a szövettani vizsgálat.

2014. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz gyógyszert és ultrahangot is csinálnak. Ritka esetben műtenek.
2014. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. júl. 20. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több mindentől függ

Most volt ilyen először?

2014. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már tárgytalan a kérdés, a Norcolut helyretett.
2014. okt. 24. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!