Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom h mi ez de nem...

Nem tudom h mi ez de nem merek elmenni dokihoz?

Figyelt kérdés
A combom és hüvelyem közti részen sebek,duzzanatok vannak. Nem viszket de ha a bugyim széle hozzányomódik az fáj. 14 éves vagyok, nem merek szólni senkinek. Szerintetek mi ez?

2014. júl. 18. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ekcéma, allergiás reakció valamire.

Márpedig szólni kellene anyukádnak és elmenni vele orvoshoz!

2014. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mersz orvoshoz menni? Még senkit nem harapott meg egy orvos sem. Ők azért vannak, hogy a betegen segítsenek. Elmész a gyerekorvosodhoz. megmutatod és ő majd továbbküld, ha szükséges. nem csináltál semmi rosszat, amiért azok az elváltozások megjelentek rajtad.

Lehet, éppen egy bizonyos mosószerre, öblítőre reagált így a bőröd. ne szenvedj ! menj orvoshoz ! ha édesanyáddal jó a kapcsolatod, neki is szóljál.

2014. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Voltál nemrégiben influenzás?


Gyógyszert szedsz valamit?

2014. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamire allergiás vagy.

Mosószer, mosakodó szer, étel, testápoló stb...

Valami, amit nem olyan régen kezdtél használni, cseréltél?

2014. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez valami allergiás reakció. Nem kell nagy dologra gondolni, lehet új mosószer, öblítő is, amire érzékeny vagy. Az én nagyfiam úgy járt, hogy az egész feneke egyik éjszaka, pár óra alatt hólyagos égő vörös lett. Arra ébredt, hogy nagyon fáj. Azonnal szólt, bekentük hűsítő gyógykrémmel, és kapott egy olyan boxeralsót, ami még az előző mosószerrel volt mosva. Ugyanis pont akkor kényszerből másik mosószert vettem, mert a szokásos nem volt. Azonnal tudtam, hogy mi a baj. Az új mosószer ment a Mamának, én pedig reggel el egy másik üzletbe a régi fajtáért. Az összes ruháját újra mostam, és nem is lett utána baj. Pár nap alatt gyógyult.


Szólj Édesanyádnak, mert lehet komolyabb következménye, a fájdalmon kívül.

2014. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ekcémás a bőröm a könyökhajlatomban meg a térdhajlatomban, de nem tudtam h ott is lehet. Köszönöm a segítséget :)
2014. júl. 18. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ott is lehet.
2014. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!