Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leteséges, hogy összeszedtem...

Leteséges, hogy összeszedtem valamit vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
1 hete uszodába járok rendszeresen. Az úszóedzés végén beleülök egy fél órára a termálvízbe. Sosem szerettem, mert ilyen barna nyálkás baktériumok úszkálnak benne, de nem érdekelt. Most azonban tegnap óta nagy mennyiségű folyás ürül belőlem. -nincs szaga meg semmi. Talán enyhén viszketek, de nem tudnám biztosra mondani, hogy attól. A pizsamám is tisztára szétázott reggelre. Olyan érzés mintha menstruálnék vagy amikor ürül olyan mintha bepisilnék, olyan mennyiségileg is. Lehet, hogy elkaptam valami fertőzést vagy csak szimplán arra utalhat, hogy menstruálni fogok, mert kb most kéne megjönnie.

#folyás #menstruáció. fertőzés
2014. júl. 18. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nagy valószínüség hogy nem a menstruációd előjele,hisz ahogy olvastam a kérdésedben ez nem az első lenne és ha eddig nem volt ilyen akkor most semmlehet az!!!

Ja és hogy még a pizsamád is átázott az akkor elég nagy mennyiség lehetett,és ilyen sok nem kellene,hogy legyen(ez nem természetes)!!!


Menj orvoshoz és majd az megvizsgál és kiderül mi a bajod!!!

2014. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!