Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta. Kezelésére...

Petefészekciszta. Kezelésére többnyire fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Félcentis cisztáim vannak a petefészkeimben. Olvasgattam fórumokon és többen fogamzásgátlót kaptak, mondván, hogy jótékony hatása van a ciszták ellen. Mivel az enyém nagy valószínűséggel nem igényel műtétet vagy "leszívást", kezelésre fogamzásgátlót fognak ajánlani? Másfélévig szedtem 2 fajta fogamzásgátlót is, amit kb 8-9 hónapja hagytam abba és nem szeretném újra kezdeni!!!!

Természetesen megyek orvoshoz, de addig informálódnék a kezelési lehetőségekről.


2014. júl. 18. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy fogamzásgátlót kapsz. A ciszta felszívódhat magától is.
2014. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, a fogamzásgátlós megoldást arra értettem, hogy ha nem történik meg a felszívódás, nem is növekszik, viszont problémát okoz :) Nem voltam egyértelmű, bocsánat.
2014. júl. 18. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért fájnak?
2014. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A félcentis az nem olyan nagy, amíg nem növekednek,

nem kéne velük foglalkozni

2014. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként én sem akarnék szedni ilyesmire hormontartalmú szereket
2014. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos sok alhasi fájdalmat okoz, ezért nem nagyon akarom figyelmem kívül hagyni.
2014. júl. 18. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Homeopátiás gyógyszerrel kéne próbálkozni
2014. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg egészségesen élni szedj vitaminokat ne fogyassz alkoholt és ne dohányozz!! ezeket nem teszed ugye?
2014. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vitaminokat nem szedek, de igyekszem sok zöldséget és gyümölcsöt enni. Nem dohányzom, alkohol pedig csak alkalmanként :) ( Születésnap, szilveszter stb.. )
2014. júl. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!