Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szenved ennyire peteéré...

Más is szenved ennyire peteérés környékén? Menszi görcseim vannak és kimondottan! Fáj a petefészkem.

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 19:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Különösen ha leülök,felkelek,meg ha netán picit megnyomom a hasam..
2014. júl. 19. 19:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, más nem szenved tőle, sőt, a legtöbben észre se veszik a peteérést.
2014. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet-e esetleg hormon probléma a háttérben? Mert a doki vizsgálat után azt mndta h minden rendben... (volt egy vetélésem idén:( )
2014. júl. 19. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Van aki érzékenyebb ilyenkor

Majd elmúlik

2014. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig kibírhatóbb mint a menzesz
2014. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 +bloodred+ ***** válasza:

Ezzel nem fontos orvoshoz menni.

Én mondjuk elmentem, mert szülés előtt sosem éreztem a peteérést. Mesélem a dokinak, hogy majd' megszakadok, 3 napja tart, nézze meg mi lett vele. Majdnem kinevetett és közölte, hogy ovulációs fájdalom.

Szóval ennyi, van, hogy baromira fáj, ha nagyobb a tüsző és sok benne a folyadék. Nem biztos, hogy minden ciklusban így lesz.

2014. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy baromság, hogy más nem szenved ilyenkor! Nekem is és édesanyámnak is késszurkálás szerű fájdalmunk van és egyértelműen tudom, hogy peteérésem van, már csak az átlátszó, nyúlós folyás miatt is. Szerintem épp az a baj, ha valaki annyira nem ismeri a testét, hogy fogalma se legyen arról, mikor van peteérése, már bocs...
2014. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat mindenkinek:) Már csak azt nem tudom hogyan kezeljem a kibirhatatlan menszis fájdalmakat,amitől nem tudok dolgozni,sőt felkelni sem..
2014. júl. 20. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!