Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anya nem hagyja hogy toppot...

Anya nem hagyja hogy toppot vegyek 4 konapja no a mellem es heges meg zavar. Mit tegyek? 12,5/L

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
kérj tőle pénzt vmi ruhára, és vegyél. De egyébként mit mond anyud? Miért ne hordj?
2014. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert -nincs mit bele tegyek-
2014. júl. 20. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni direkt gyerekeknek valót! Menjetek el vásárolni, és ott mutasd meg neki!
2014. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ulj le vele es beszeljetek meg, hogy ugy erzed mar ideje lenne toppot hordanod , biztos meg fogja erteni ha elmagyarazod neji
2014. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is anno ezt mondta anyu, így én pólók alá a sima vállpántos topjaim hordtam. Mondjuk ilyen 40 fokos hőségben nem a legjobb, de ha zavar ez segíthet, amíg nem sikerül rávenni. Amúgy nálam azzal sikerült meggyőzni, hogy már minden lány hord és csúfolnak a fiúk, hogy én nem. Másnap mentünk venni, mert akkor már hetek óta görnyedten jártam, hogy ne látszódjon a felsőimben a mellbimbóm meg ilyenek.
2014. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem most azert lenne fontos mert vettunk ballagasra egy bluzot de nagyon vekony lila es csipkes elol de persze van alatta egy vekony anyag. ne akkor is nagyon kihegyesedik. van 6 ilyen testhezállo pántos major de tul meleg. de már beszéltem vele és nem amugy meg nem akarok az engedélye nélkül venni.
2014. júl. 22. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:
apádnak hátha több esze van. kérj rá tőle pénzt. nem kell szégyellősködni. magamból kiindulva hozzám nyugodtan jöhetne. vagy csak szimplán kérj rá. vagy ha az is akadékoskodik, akkor mond h mire kell. ha nagyon nő, nem tartod, megereszkedik a bőr. lógni fog. szval ne szégyenlősködj szüleid előtt.
2014. aug. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!