Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs problémáim...

Pimpike85 kérdése:

Menstruációs problémáim adódtak,3 havonta jött meg mostanában. De most az a baj, h 3 hete vérzek, és nem múlik el, a hasam alja fáj, volt valakinek ilyen problémája? Szerdán megyek kivizsgáltatni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl sovány, esetleg túlsúlyos? Mindkét esetben rendszertelenné válhat a menstruáció. Okozhatja még PCOS (inzulinrezisztencia) is.
2014. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
175/84
2014. júl. 21. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt/van. Pont ma írtak fel rá Norcolutot, 1-et szedek egy nap 20 napig. Mondjuk a doki bunkó volt nagyon, de megnyugtatott, hogy hormonzavar.
2014. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyanezt a gyógyszert kaptam, csak nekem petefészekproblémára gyanakodott, de én 3 havi adagot kaptam, 3 féle gyógyszert, de még mindig vérzek.. szerinte, ha nem múlik el, gond van, és vissza kell menni, alapos kivizsgálásra.
2014. júl. 29. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem menj vissza, nekem már aznap estére elmúlt a vérzés. ezek szerint nem hormonális problémád lehet, hanem valami más.
2014. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!