Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretitek, ha menstruáltok?...

Szeretitek, ha menstruáltok? Vagy egyenesen szenvedtek tőle?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 09:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nincs nő, aki szeretné a menstruációját. Mi a jó abban, hogy egész nap a lábat közét figyelgeted, hogy na vajon átáztam-e a három órás munkamegbeszélés alatt?
2010. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szenvedek, bár vannak fájdalmaim, minden menzeszkor eszembe jut, hogy egészséges nő vagyok, képes vagyok gyerekeket nemzeni, és ez jó érzéssel tölt el. Amelyik nő szenved ettől, annak a lelkében van baj. Mielőtt nekem esnétek: tizenéves koromban olyan görcsökkel járó vérzésem volt, hogy hiányoztam minden hónapban az iskolából, mert nem bírtam menni. Olyan szülés előtti 2-3 perceshez tudnám hasonlítani.
2010. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

9:22-es válaszolónak: "Amelyik nő szenved ettől, annak a lelkében van baj." Tán pszichológusi egyetemet végeztél, vagy mire alapozod ezt a megállapítást?


Az, hogy valaki nem szereti a menstruációt, nem azt jelenti, hogy szenved is tőle. Ha meg szenved tőle, hát akkor szenvedjen, jóhogymár nem azt írod, hogy lelki roncs, aki nem rajong a véres napokért.

2010. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező: Gondolom vagy fiú vagy, vagy olyan lány, aki még nem menstruál:) Azt nem mondanám, hogy szenvedek olyankor, de az biztos, hogy nagyon rossz érzés, ha fáj a hasam, ha nem... De ki kell bírnunk..és egy idő után kezd mindenki hozzászokni...:P 16L
2010. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Jah vagy depressziós-.-


Én nem szeretem,de legalább tudom hogy egészséges nő vagyok:)Sajnos olyan görcseim vannak,hogy majd bele pusztulok,de kibírom:)

2010. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
23%

Sosem értettem, hogy egy ellenvélemény miért vált ki ilyen agressziót némelyekből. Talán komoly problémát okoz bizonyos embereknek, hogy mások másként vélekednek?


Olyan, hogy pszichológusi egyetem nincs. Egyébként köszönöm az igényes hozzászólást, remélem az is feltünt, hogy NEM ÉN TETTEM FEL A KÉRDÉST és hogy NEM ARRA VÁLASZOLTÁL.


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

2010. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem, de el kell viselni. De akinek meg késik, és utána megjön bizony örül hogy nem lett terhes. Persze abban az esetben ha nincs babavállalási projekten.
2010. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

"Hát szerintem nincs nő, aki szeretné a menstruációját. Mi a jó abban, hogy egész nap a lábat közét figyelgeted, hogy na vajon átáztam-e a három órás munkamegbeszélés alatt?

"


Miért kéne figyelgetni, és miért kéne egy három órás munkamegbeszélés alatt átázni?

Vannak csudajó taponok és láthatatlan vékony betétek hozzá. Semmi gond nincs a menstruációval, azon kívül, hogy nem fogja a hajamat közben a festék :)

2010. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"



Most ki válaszolt kinek a válaszára?

2010. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a lelkemben van baj, de nem tudom szereti, hogy 4 napig halottsápadt vagyok, szédülök, egy napig folyamatosan hányok és úgy görcsölök, hogy időnként felkelni sem tudok. Amúgy persze jó hogy egészséges nő vagyok, lehet babám, ezeknek örülök, de ezekkel azokon a napokon is tisztában vagyok, amikor épp nem akarok elájulni a görcsöléstől.
2010. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!