Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A stressz miatt mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A stressz miatt mennyit szokott késni kb. a menstruáció? Lehetséges hogy ebben a hónapban kimarad? Értelmes válaszokat, legyetek szívesek!

Figyelt kérdés
4napja késik, félek hogy talán más baj van (terhesség) és ezért sokat stresszelek, de lehet csak a stressz miatt késik.. terhes viszont nem lehetek mivel nem volt semmi gond a védekezéssel. Szerintetek?

2014. jún. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát velem már előfordult, hogy így kimaradt... utána megjött megint és azóta szabályos a menstruációm. (mármint korábban kb 10 nap eltérésekkel jött meg)


20L

2014. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb 2 hét késés volt, de nem voltam terhes.
2014. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szedsz fogamzásgátlót, akkor nagy ívben előfordulhatnak apróbb késések, amit sok minden befolyásolhat. Pl: stressz valami miatt, hirtelen hőmérséklet változás (felmelegedés)...

Nem lehet baba, és ezt te is jól tudod, csak szeretnéd magad azért egy kicsit megnyugtatni, tudom, hogy mások pozitív véleménye stresszoldó hatású is lehet.

2014. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokat segítetek, köszönöm!
2014. jún. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!