Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tejsavas irrigátort...

Évi1992 kérdése:

Milyen tejsavas irrigátort vásároljak a patikában amihez kérni lehet savanyítót?

Figyelt kérdés
Február 21-kén szültem, rá 2 hónapra vissza mentem kontroll vizsgálatra a dokihoz aki megállapította hogy méhszájsebem van de nem nagyon foglalkozott vele... Azt mondta hogy menjek vissza 5-6 hónap múlva mert lehet h addigra visszahúzodik kicsit, hámosodik... Ezelőtt kb 1 hónapja elkezdett folyásom lenni ami elég kellemetlen szagú volt és elég bőséges... Vissza mentem, hüvelygomba... Kaptam Klion 250 mg tablettát meg Klion-D 100 hüvelytablettát! Kérdezte hogy a partneremnek nincs-e panasza?! Mondtam hogy nincs... De attól még sztem kezelni kellene! A gyógyszert holnap váltom ki... Ui:a folyás zöldes fehéres és elég rendesen folyik mindamellett nagyon bűzös! Segítsetek!

2014. júl. 25. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága kérdező, a fertőzésed valószínűleg trichomonas, és kiváló kezelést kaptál rá. Ezt már ne próbáld tejsavas akármivel irrigálni. Szedd be a kliont!!!
2014. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a doki mondta hogy vegyek egyet a patikában és este reggel irrigáljak!!!!!
2014. júl. 25. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor bemész a patikába, elmondod a patikusnak, hogy az orvos azt mondta kell hüvelyi irrigálás reggel és este és adni fogja ami ilyenkor kell. A patikus gyógyszerész végzettségű, az egy 5 éves egyetemi képzés. Ha gyógyszerészeti asszisztensbe futsz bele, akkor pedig megkérdezi az ügyeletes gyógyszerészt, mert egy gyógyszerész mindig van a gyógyszertárban, olyan nincs hogy nincs bent egy sem.
2014. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Trichomonas betegségem tuti nincs! 2 éve vagyok a párommal... Nem viszet semmim se a pisilés nem fáj! A páromnak sincs semmiféle ilyen panasza! Amúgy köszi a jó tanácsot erre énis gondoltam :D egy olyan ember válaszára vártam akinek vannak tapasztalatai a jó irrigátorokkal kapcsolatban! Meg hogy mi az a savanyító?!
2014. júl. 25. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos mondta, az más. Menj a gyógyszertárba és kérjél egy hüvelyi irrigátort, és valamilyen tejsavas irrigálásra használható folyadékot vagy folyadékba való tablettát, ha pedig nem tudnak adni, akkor kérjél tiszta tejsavat. A tiszta tejsavat hígítani kell!!! (1 literhez 1 evőkanál)
2014. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze! De az a savanyitó mi?
2014. júl. 25. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
A savanyító olyan cucc, amitől savas lesz az irrigáló folyadék. Vagyis: gyógyszertári irrigáló folyadékba való tabletta, vagy tiszta tejsav. Vagy bármi más, amit a gyógyszertárban erre a célra adnak. De többnyire valamilyen tejsav tartalmú cucc szokott lenni.
2014. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!