Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúpot írt fel...

Fényember kérdése:

Betadine hüvelykúpot írt fel az orvos,6 napig használtam ahogy felírta, de mostanra sokkal rosszabb a helyzet mint volt. Talán nem raktam fel eléggé ezért alakult ki a mostani helyzet? Szerintetek mit kéne tennem? Volt már hasonló nektek?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már fehér folyásom volt, nem viszkettem, különösebb szaga sem volt, de anyum erőltette hogy ez nem normális hogy minden bugyimon ott van mennyünk el nőgyógyászhoz. Oké elmentünk, a doki kb meg se nézett (annyi volt hogy szétnyitottam a lábam széthúzta kicsit és ennyi) csak látta hogy anyum erőlteti hogy ez így nem oké és mondta hogy "Hát így most neki erre mondania/adnia kell valamit" (Magán rendelőbe mentünk). Felírta ezt a Betadine hüvelykúpot hogy 5-6 napig használjam. 6 napig minden este bent volt (bár nem tudom az közre játszhat e hogy nem teljesen tettem fel vagy nem is tudom). Vártam hogy javuljon, de a kb másfél centis sima folyásomból ilyen túrós nyálkás folyás lett amiből jóval több lett mint volt. Maradt még 3 vagy 4 db a dobozban azt esetleg így még jóval utána (miután abba hagytam megjött) használjam fel és most már ameddig tudom rakjam fel? Javulhat a helyzet?

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)



2014. júl. 25. 20:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 14, akkor mehetsz egyedül orvoshoz.


Részvétem anyád miatt, az ő hülyesége tett beteggé, és fel sem fogja.

2014. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
NA most beszéltem vele...vagy háromszor akart bele szólni hogy szerinte el kéne menni dokihoz hogy szerinte nekem sokkal erősebb gyógyszer kéne....már rendesen a sírás kerülget olyan ideges vagyok ez miatt..hogy most lehet eddig tök rendben voltam most meg össze szedtem valamit a nyomorék orvosomnak meg anyámnak köszönhetően...megmondtam neki hogy ezt a 4 Betadine kúpot elhasználom hogy ami most van az elmúljon, aztán meg vegyen nekem hüvelyflóra helyre állító kúpot. Remélem helyre lehet hozni hamar.
2014. júl. 26. 21:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Abban mondjuk igaza van, hogy ez valszeg nem fogja elmúlasztani a dolgot, és jó eséllyel orvos lesz a vge. De hát megpróbálni épp megpróbálhatod.
2014. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt csináltam végül hogy a maradék Betadine-t elhasználtam, aztán pedig Protexin GynOphilus-t használtam. Mindjárt befejezem annak is a használatát és úgy néz ki minden olyan mint régen, vagy is csak sima folyásom van. :)
2014. aug. 5. 18:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagy. Jegyezd meg jól a doki nevét, és kerüld el életed végéig. Ezentúl egyedül járj orvoshoz.
2014. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!