Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet ha candida...

Mi bajom lehet ha candida déta 11. napján megiszok egy inüstant 3 in 1 neascafe kávét?

Figyelt kérdés

Ha eddig nem ettem cukros dolgokat és egyszer iszok ilyet visszatérhet a gomba ?

Úgy hogy utána beszedek egy gomba ellenes kapszulát?


Volt már valaki aki megingott diéta közben egyszer és visszajött?


Úgy kérdezem ezt,hogy már a második nap megszünt a két legsúlyosabb tünet és utána mégis diétáztam.



2014. júl. 26. 11:13
 1/8 A kérdező kommentje:
instant*
2014. júl. 26. 11:15
 2/8 A kérdező kommentje:
nescafé*
2014. júl. 26. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno erős antibiotikum kúra után jött ki a candida, nem nemi úton kaptam el. Ha EGYSZER! megiszol, szerintem abból nagy baj nem lehet, DE tovább tart, amíg kijössz belőle! Amíg kijössz belőle marad az édesítőszer. Kitartást! ;)
2014. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nekem is antibiotikum utáni gombán van az nem olyan súlyos mint más okokból nem?
2014. júl. 26. 11:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyanok is írjanak akik egyszer "bűnöztek" a diéta alatt és volt e következmény,vagy csak tényleg annyi történt,hogy tovább húzódott a gyógyulás?
2014. júl. 26. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan súlyos. Ha már candidád van az súlyosabb, mintha valaki nemi úton elkap egy egyszerű hüvelygombát, amiből 3 nap alatt kigyógyulhat megfelelő gyógyszerrel. Ha már diétáznod kell, az elég súlyos.
2014. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod lehet? Ha este iszod, nem tudsz aludni.
2014. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A cukor a gomba kajája. A 3 in 1-ben cukor van, azzal megeteted a gombát. Vegyél instant kávét, amiben nincs tejpor meg cukor és pl. rizstejjel + eritrittel édesítsd. Én főzős kávét iszok, rizs+szójatejjel, édesítés nélkül, mert a rizstej kicsit édeskés. Egészséges és finom is!
2015. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!