Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS! Hétfőn megyünk nyaraln...

SÜRGŐS! Hétfőn megyünk nyaralni (busszal) és pont azon a héten lenne meg. Mit tehetnék hogy még ma (szombat) vagy holnap megjöjjön?

Figyelt kérdés
ugyanis nagyon hosszú a buszút és csak 4 óránként áll meg és ott ha megjön akkor nemtudok a WC-re szaladni amég nem áll meg a busz(lehet hogy lesz WC a buszon de nemlehet használni!!!)házi praktikák érdekelnének pl.: meleg fürdő stb. KInek mi vált be?:)

2014. júl. 26. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy van wc a buszon, de nem lehet használni? Akkor minek van?

Egyébként meg semmit nem tudsz tenni. Vigyél magaddal betétet meg tampont!

2014. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

távolsági busszal megyünk és azokon mind van wc de általában nem lehet használni mert nemtudom miért de ezt mondták anyáék is meg ez általában így szokott lenni lezárják hogy ne lehessen használni..de mindegy :)

hát igen ez a tervem:)

2014. júl. 26. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem működik a WC, mert akkor belehetne perelni az utazási irodát. Wc van az ajánlatban, akkor lesz WC! :D


De egyébként az összes ilyen házipraktika hülyeség.

2014. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs házi praktika, tegyél be előtte betétet vagy tampont és nem lesz semmi gond az úton.
2014. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam. Nekem pont utazás előtt jött meg 1 nappal. Erről tudnék írni, tehát ha érdekel pár dolog írj üzit. :) Azért nem akarok ide, mert lehet lefognak hurrogni.
2014. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így én is jártam már. Éjszakai betét. Meg rá még egy bugyi és abba is egy éjszakai betét. Azzal ki lehet húzni (igaz egyáltalán nem kényelmes, de vagy ez a megoldás vagy a tampon + éjszakai betét kombináció.

Én általában sokat tornázok ilyenkor meg forró vizes fürdő, hasmasszírozás.. :D

2014. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)már túl vagyok a nyaraláson ésraktam be betétet de hiába készültem rá a nyaralás utolsó napjaiban jött csak meg:D egyébként a wc-t tényleg lehetett használni a buszon:DD és lehet hogy ezért most lehurrogtok de olvastam valahol hogyha citromlevet iszok amikor megvan akkor z lerövidíti és nekem bevált alig volt 3 nap!! na mindegy de azért köszönöm a tanácsokat:)
2014. aug. 10. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Mázlista voltál, hogy lehetett használni a WCt. :) Én is szoktam citromlevet inni ilyenkor és talán nekem nem az, hogy lerövidíti, hanem kevesebb lesz nekem. :D
2014. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!