Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ezzel nem okoztam nagy...

Ugye ezzel nem okoztam nagy bajt? 17/L

Figyelt kérdés

Valószínűleg valamilyen húgyúti fertőzésem van,múlt vasárnap kezdődött. Szombaton voltunk a Balatonban,éppen akkor jött meg...Soha nem fürödtem még így,de most ez egyszer kivételt tettem,viszont nem tartózkodtam sokat a vízben(tampont használok).

Tünetek:alhasi fájdalmak,fájdalmas vizelet ürítés,rossz közérzet,aluszékonyság,gyengeség,valamint periódusokban fájdalmasan feszül a húgyhólyagom,olyan érzés mint amikor annyira kell pisilni hogy már fáj,+ sokszor mintha felszúrnának egy tűt a csiklómba,borzalmas.

Először nem aggódtam mondván csak kis felfázás,máskor is volt már,1-2 nap alatt elmúlt,de ez nem. Mentem volna háziorvoshoz de úgy voltam vele nem pazarlom a drága időt rá,úgy sem tudna tenni semmit,mivel megvolt. Márpedig vizeletminta nélkül nem lehet megfelelő gyógyszert felírni.

Szóval szedtem végig tőzegáfonya tablettát,vettem sófürdőt,sok-sok vizet ittam,gyulladáscsökkentőt is vettem be. Hétfőn rohanok a dokihoz.

Nyugtassatok meg,hogy nem nemi probléma,hanem valami húgyúti dolog?!

Félek kicsit ráment a vesémre is,mintha érzékenyebb lenne...

Kérdésem meddig bírja a vese?Ugye nem érhette akkora kár?Eddig picit sem fájt meg semmi,vagy azt nem is feltétlen érzem ha begyullad?!


2014. júl. 27. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem okoztál nagy bajt, de el kellene menned házidokihoz vizeletmintával. Majd ír fel antibiotikumot valszeg.
2014. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sajnos ha egyszer elkap jobban egy ilyen hólyaghurutos dolog, az gyakrabban visszatérhet, de n aggódj, ha holnap elmész orvoshoz, vizeletmintával és ír fel rá antibiotikumot, nem lesz komoly gond, de ezentúl nagyon oda kell figyelned magadra! Nem hinném, hogy nemi probléma lenne, nyugi :) a vesédet hidd el, érezni fogod, hogyha baj van vele! Iszonyatosan tud fájni egy vese vagy vesemedence-gyulladás, akkor kb. fel sem tudsz kelni az ágyból, és legtöbb esetben lázzal is jár. Igyál sokat, min.3-4 litert, vegyél kamillás ülőfürdőt, holnap pedig menj dokihoz és nem lesz gond! :) jobbulást!:)
2014. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2014. júl. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!