Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mennyire káros a...

Most akkor mennyire káros a fogamzásgátló tabi?

Figyelt kérdés

Alacsony hormontartalmúra gondolok.

Annyi mindent olvastam már, hogy nem tudom, elmenjek-e felíratni...


2010. jan. 10. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
én sosem szedtem és nem is szeretnék,inkább másféleképpen védekezünk,mert bármilyen alacsony hormontartalmú is legyen,úgyis lehetnek mellékhatásai,sok mindent hallottam már róla,ezért inkább nem élnék vele.
2010. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
engem is rémisztgettek a mellékhatások, amiről ovlastam, de nekem eddig nem volt tőle semmi bajom. én pl spirált nem használnék soha, mert az olyan, hogy a már megtermékenyült petesejtet nem engedi beágyazódni, szóval szerintem gyilkosság. ezért döntöttem a hormonális gyógyszer mellett
2010. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én mindenképp szedni szeretném, tabletta mellett szól az is, hogy görcseimet is szeretném enyhíteni..

Alacsony hormontartalmú kb mennyibe kerül?

2010. jan. 10. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
igen,csak ezek a mellékhatások csak évek múltán is jelentkezhetnek,nem egyből.Nekem ami egyszer nem természetes inkább nem viszem be a szervezetemben,főleg ha hormon.
2010. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
7-8 ezer ft a három havi, de vegyél kezdésnek csak egy havi adagot, meglátod, bejön-e, és nem jelentkezik semmilyen mellékhatás
2010. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem csodát tett a fogamzásgátló! Agyérszűkületet okozott. Klinikán mentették meg az életemet.
2010. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!