Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A dokim azt mondta normális,...

A dokim azt mondta normális, szerintetek?

Figyelt kérdés

Össze-vissza jön meg a menstruációm. Ma már 18 napja, hogy késik. Ilyen hosszú időt még soha nem késett, a nőgyógyászom azt mondta, hogy ezzel nincs semmi baj, majd megjön. Megvizsgált, azt mondta terhes sem vagyok.

Van akinek ilyen a menstruációja? Mit tettetek?



2014. júl. 27. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, hogy nem akar lovaknak is elég mennyiségű hormont belémtömni
2014. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, mióta menstruálsz és mit jelent az összevissza? Mert ha még csak 2-3 éve maximum és 18 alatti vagy illetve 21-35 nap közötti ciklusok normálisnak számítanak. Nem mindenkinek atomóra szerint jön meg. Nekem is volt olyan, hogy egyik hónapban 25 napra jött következőben 32-re, szintén azt mondták, hogy normális. Különösebben nem is izgatott, mert nem erre alapoztam a teherbeesést illetve nem volt olyan, hogy 2 hónapig vagy tovább semmi se volt, így rendszeresnek volt tekinthető.


Igazából csak annyiból gáz, hogy nem lehet vele számolni, hogy most hónapok múlva éppen meg lesz vagy sem, illetve mindig felkészültnek kell lenni.

2014. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy a dokinak nem baj! Nem ő idegbeteg attól,hogy most terhes-e vagy sem,illetve tegyen be tampont,betétet vagy se stb.......Na ilyesmik miatt mondom én azt,hogy ha mégegyszer nőnek foganok,már az anyaméhben felkötöm magam a köldökzsinórra!:)
2014. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!