Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy egy hüvelyfer...

Lehetséges, hogy egy hüvelyfertőzés sosem múlik el? Kérlek, adjatok tippeteket, ti hogyan szabadultatok meg a nemkívánatos fertőzésektől! Úgy érzem, nem bírom már elviselni ezt!

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta próbálok egy hüvelyfertőzéstől megszabadulni, több orvosnál jártam már, nem tudom mi a bajom,- eddig csak egy orvos mondta el, hogy a legsúlyosabb fertőzés, de a nevére sajnos nem emlékszem, ha visszamegyek majd megkérdezem- viszont én a tünetek alapján chlamydiára gyanakszom. Szedtem már erre Klion tablettát, kúráltam magam Klion kúppal, Canesten kúppal, ezt mind az orvosok írták fel, többször is, de egyik sem segít! :( Kipróbáltam a teafaolajos, grapefruitmagcseppes kúrát, szódabikarbónával is kezeltem magam ott; ezek után néhány napig tünetmentes vagyok, de mindig visszatér. Egyik orvosom javaslatára menzesz után Betadinos irrigálást végzek 2-3 napig, ez elvileg minden baktériumot és gombát elpusztít, de nem múlik még el még ezek után sem!! Ez egy alattomos betegség, mert nincs elváltozás a hüvelyfolyásomban, annyiban nyilvánul meg, hogy kínzó viszkető és maró érzést érzek bizonyos időközönként a hüvelyemben. Már azt hinném, hogy elmúlt, mikor hirtelen belenyilall a fájdalom. Kérlek, segítsetek, adjatok tippeket, mert idegileg is megvisel ez az egész, a sírás fojtogat, ha rá gondolok. Nem beszélve arról, hogy rengeteg pénzemben is van már ez az egész. Előre is köszönöm!
2010. jan. 10. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
én csak egy dologra yganakszom ezek után.... már ne haragudj, de biztos hogy nme önmagadat fertőzöd vissza úgy hogy a törölközők, alsónemű nincs rendesen kimopsva? gondolom mosol, de talán nem gondolsz arra, hoyg nem elég 40 fokon mosni. tényleg nehogy megbántsalak, de előfordulhat, hogy így megy vissz a gomba folyton, vagy a barátod által... ha van.
2010. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Amig teljesen nem múlik el, addig nemcsak a fehérnemüt, hanem a törölközöt is minden használat után mosásba kell tenni (a legegyszerübb, ha amig súlyos a dolog, addig alul nem törölközövel törlöd magad, hanem konyhai papirtörlövel), és az összes textiliát, ami ott hozzád ér, legalább is 60 fokon, de még ajánlatosabb 90 fokon mosni. (Addig vegyél olcsó 100% pamutos bugyikat, amik birják ezt a höfokot.)


Ha van barátod, akkor neki is kellene magát kezeltetni, és az ö ruhanemüjeire is ugyanez a kezelés vonatkozik.

2010. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is sokat küzdöttem ilyen hüvelyfertőzéssel. Volt valami amerikai kapszula (1 szem, de 1 hétig hat), azt kaptam az használt sokszor. Aztán kaptam Nizoral tablettát is, az is jó időre elmulasztotta, de valahogy persze mindig visszajött. Chlamydiám is volt, de azt 3 hónapos gyógyszeres (tabletták) kúrával hozták rendbe. Esetleg valami allergia? Mosószerre? Öblítőre? Én külön törölközőket használtam minden nap, és azzal csak ott törölköztem, aztán ezeket a törölközőket nagyon magas hőfokon mostam öblítő nélkül.A fehérneműket is szintén magas hőfokon és mindig tisztasági betéttel, hogy minnél kevesebb váladék kerüljön esetleg a fehérneműre.Aztán tényleg a partner kezelése is fontos! Hátha volt valami ami még neked nem jutott eszedbe.És jobbulást! Jaj és én már úgy kigyógyultam, hogy még terhesség alatt se jött elő a gomba, pedig az hajlamosít rá!Szóval fel a fejjel van remény!:-)
2010. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőek nagyon hasznos tanácsokat adtak. Mellék kiegészítésként szedjél kúraszerűen foghagyma zselés kapszulát,vagy drazsét, napi 3x1-et. Nagyon jó vértisztító, gombaölő, gyulladáscsökkentő.
2010. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat, nagyon hasznosak voltak, mindegyiken elgondolkodtam, és ki fogok próbálni mindent amit tanácsoltatok! Párom jelenleg nincs, tehát efelől nem kell aggódnom, hogy vele mi lesz, nem fertőzök meg senkit...:)
2010. jan. 10. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!