Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szernitetek ez normális? Mit...

Szernitetek ez normális? Mit egyek? . :/

Figyelt kérdés
sziasztok 15 ésves vegyok és tavaly augusztusba jött meg legelöször. Aztán pár honap kimaradt és csak norvembertöl jött meg rendszeresen..mindig 5-6 fele jött meg kivééve junius-juliusban..juniusban csak 16.-án és az a baj h 13 napig tartott..:( aztán most ebben a hónapban 19.-én jött meg és 9 napig tartott.mit tegyek menjek orvoshoz?.elöre is kszi.:/

2014. júl. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Igen szerintem menj nőgyógyászhoz.

nekem 12 évesen jött meg először, és normálisan havonta tolta, most 16 vagyok, nem tudom hogy normális-e de sztem nődoki

2014. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..csak az a baj h nemtudok kivel menni anyám azt se tudja h egyátalán menstruálok e sose kérdez ilyet..meg és minek mondjam h ha nem is kérdezi?!..meg azt se tudom h van e a közelben nőgyógyász..:( de akkor majd megpróbálok vele beszélni.:/
2014. júl. 28. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
beszélj vele nyugodtan, mégiscsak az anyukád enyém se beszélt erről sokat de ő tudja mit kell tenni :)
2014. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell ezzel orvoshoz menned, hiszen még 2 éve sincs hogy menstruálsz. 17, 18 éves korodig lehet rendszertelen, sőt hónapok is kimaradhatnak! az is normális.

semmi bajod sincs!

2014. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat kicsit megnyugodtam..:)
2014. júl. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!