Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel elmenjek nőgyógyászhoz,...

Ezzel elmenjek nőgyógyászhoz, vagy még normális?

Figyelt kérdés

Előző hónapban mikor már 4. napja késett, hirtelen elkezdett nagyon görcsölni, azt hittem meg fog végre jönni de nem, aztán semmi és késett még 8 napot.

Ma megint megjött, most csak egy napot késett, de nagyon rosszul volam, görcsöltem, zsibbadt-remegett mindenem és 4-5 órán át meg se tudtam mozdulni. Aztán amikor felkeltem tampont cseréltem, és láttam, hogy a tetején vann kb. 2 csepp rózsaszínű valami... Utána rendesen megjött, vérszínű vérrel, aztán délután megint ugyanígy rosszul lettem, de csak egy félórára.

Eddig se volt óramű pontosságú a ciklusom, de soha nem fájt semmim, nem voltam rosszul. Lehet, hogy ennek valami más oka volt, csak véletlenül egybeesett a menzesszel, vagy inkább menjek nőgyógyászhoz?

18/L


2014. júl. 27. 20:53
 1/1 anonim válasza:
szerintem menj el dokihoz!
2014. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!