Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt nők, lányok válaszá...

Tapasztalt nők, lányok válaszát várom?

Figyelt kérdés

Nem régen elmentem nőgyógyászhoz mert rendszertelenül jött meg , megvizsgált,(méhrák szűrés stb). Aznap kiírt egy Mirabella nevű (kevés hormont tartalmú)fogamzásgátlót. Már 11 napja szedem a gyógyszert az elő írtak alapján, de ma tudtam meg hogy mennem kellett volna előtte laborra viszont a doki azt nem mondta hogy előtte laborvizsgálat kellene, nem is kérdezte , hogy van e bármi betegség a családon belül.

El akarok menni egy teljes vérképet nézetni. vagy már késő hogy elkezdtem szedni?

Nem befolyásolja az eredményt a gyógyszer?

Vagy vannak olyan emberek akiket azért nem küld el az orvos mert neki nem szükséges?

Köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 28. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
El lehet menni a szedés alatt is.
2014. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyen dokit alapból fejbevágnám egy lapáttal. A rendszertelen menstruációt nem oldja meg a fogamzásgátló, csak elnyomja a tüneteket, ha abbahagyod, még rosszabb lesz, mint volt.
2014. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Osztom a 2-es hozzászóló véleményét, bár én nem vagyok ennyire harcias. Én csak beszedetném az orvossal a tablettákat :D
2014. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez volt! csak én nem tudtam hogy ilyesmit kène csináltatni, nem rég tudtam meg. szedtem 3 évig. de mikor abbahagytam akkor beállt 28 naposra a ciklusom. ez az ên tapasztalatom. 17 évesen kezdtem el
2014. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze van barátom szóval nem jön rosszul a tabletta. De viszont a doktorhoz konkrétan a menzesz problémákkal fordultam és kiírta nekem mondva ,hogy fogamzásgátló majd helyre állítja, és mindig pontosan fog megjönni.
2014. júl. 28. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Pff hát persze, hogy pontosan jön meg, mert mesterséges ciklus. Leesik a hormonszint a szünetben-->megjön. De ennek semmi köze az igazi menstrációhoz.
2014. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj el háziorvoshoz, hogy adjon beutalót az endokrinológiára, ott majd megnézik a hormonjaidat, hogy kiderüljön, mi okozza a rendszertelenséget.


Vérvizsgálat és kikérdezés nélkül meg nem lenne szabad fogamzásgátlót felírni.

2014. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit 73% mond, az teljesen igaz!
2014. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!