Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is van a szeméremajkain...

Másnak is van a szeméremajkainál plusz redő? (szerintetek ez udnorító vagy normális) Pár kérdés lenn, létszíves olvassátok el!

Figyelt kérdés

A szeméremajkakat ha széthúzzom és a belső részükhöz hozzáérek a bőr részhez néha érdes és piros,sosem fáj,de úgy vettem észre hogy fürdéskor sokszor lesz pirosabb és néha ha megmosom akkor a húgycső nyílásomnál van az a gömb alakú terstrész,a hüvely bementel felett,ezen van a húgycső nyílás(nem tudom mi neve)na az ha alaposan meg szappanozom magam fürdéksor,tud csípni rendesen,aztán elmúli és már nem is lesz piros.


Lehet szappan helyett mást kellene használni?

Más is tapasztalt ilyet?


Ötletek?

Kipróbáltam a Canestent nem e gombától piros néha a szeméremajak belős részénél lévő terület,de nem.


2014. júl. 28. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

őszintén nem tudom hogy ez normális-e...

ahogy leírtad nem nagyon tudom bekövetkeztetni :/

nekem sose volt ilyen bajom szappantól, de ha nem jó neked használj mást.

nekem egyedül a sampon tudja csípni de az is csak ha konkrétan bekenem vele, alapból nem

2014. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Próbálj ki egy intim mosakodót szappan helyett(4-500 ft a Carefree tehát nem csillagászati árak).szerintem érdemes megpróbálni,mert hát az mégis csak pont arra való
2014. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De csak akkor csíp a szappan ha jobban megmoson.De én is intim mosakodógélre gondoltam.


Köszönöm a válaszokat.


Egy kérdésem még lenne tehát a húgycső nyílásom egy kis gömbszerű testrészen van,annak mi a neve?


Ez a kis gömböcske szokott néha piros lenni szappnnal fürdés után és ha kézzel kicsit hozzáérek akkor elmúlik.


Undorítónak hangzik mi?


Elég ritkán csíp szappannal fürdés után az intim részem,de elég sokszor lesz utána piros,tehát valahogy mondjuk igaz meleg vízben szeretek fürdeni,de fürdés után kicsit pirosabb a szeméremjakak széthúzásánál az egész cuccos.De nem fáj,csíp,vagy viszket.


Az is lehet mivel írták egész eltérő színek is vannak a nemiszerveknél hogy normális ez nálam,én nem rózsaszín,vagy fekete,sötét színű vagyok,hanem pirosas kicsit,csak akkor meg állandóan pirosas lenne gondolom:-(

2014. júl. 28. 20:37
 4/11 A kérdező kommentje:

plusz redője illetve a szeméremajkan plusz kis bőr redő van másnak is,csak tv-ben láttam ilyet egyszer?


Képeket meg nem lehet találni sehol hogy lássam minden oké.

2014. júl. 28. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

A húgycső nem a gömböcskén van.A gömböcske amire gondolsz szerintem a csikló.

2014. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem a csiklóra gondolok,az tudom hol van:-)


Hanem a szűzhártya és a hüvely fölött van egy ilyen kis gömb,vagy golyószerű rész és megnéztem ha pisilok ezen van egy kis lyuk innen jön a pisi,tehát ez a húgycsővem.



De mondom ha széthúzom a szeméremajkakat kicsit akkor a (comb fele,mint irány)ott van kis redő ilyen másnál is van?

Tévében hallottam hogy igen,de ez mennyire ritka?

2014. júl. 29. 21:08
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem normális lehet ez a redő,pár kép volt,de hát abból semmit nem lehet látni ,mert nekem is akkor látni a redőket ha kicsit beterpesztek.


Onnan gondolom hogy normális,mert nincs két egyforma női nemiszerv,színben,formába,van akinek nagyon kilóg a szeméremajka normál testhelyzetben is,valakinek meg alíg látszik,meg még színben is tök eltérő.


de szerintetek ez undorító,hogy nekem ott van egy pici redő?

2014. júl. 29. 21:21
 8/11 A kérdező kommentje:

Csajszinak üzenem képet nem fogok feltenni róla és nem tudok privit írni,mert nem saját gépről írok.

De megpróbálom leírni pontosabban:


Tehát ha kicsit beterpesztek és széthúzom kézzel a szeméremajakat akkor mindkét oldalon a szeméremajkaknál,vagy jobban mondva a szeméremjkakon a(comb irányába,tehát jobb sz.ajak bal oldalán,comb irányába és bal sz.ajaknál meg jobb irányba,comb fele van ez a kis bőröcske) olyan mintha lenne egy kis bőr ami a szeméremdob részhez kapcsolodna össze,bal oldalt alíg van,de jobb oldalt ott nagyobb,olyan mintha valami kis bőrránc lenne ott,de nem nagy.


Tehát a bal szeméremajakon(comb fele,tehát ott bal irányba kifele) van egy kis vékony bőr ami olyan mintha össze lenne kicsit a szemérem dombbal kapcsolódva és jobb oldalon meg jobb fele van a comb irányába ez a kis bőrőcske és ott is mintha a szeméremdobbal lenen összekapcsolva.

2014. júl. 30. 21:03
 9/11 A kérdező kommentje:
lényeg van ott egy kis bőrcsík mind két résznél.
2014. júl. 30. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:

értem, hát akárhogy nézem én nem látok redőt, ráncot.

hány éves vagy?

2014. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!