Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is van a szeméremajkain...

Másnak is van a szeméremajkainál plusz redő? (szerintetek ez udnorító vagy normális) Pár kérdés lenn, létszíves olvassátok el!

Figyelt kérdés

A szeméremajkakat ha széthúzzom és a belső részükhöz hozzáérek a bőr részhez néha érdes és piros,sosem fáj,de úgy vettem észre hogy fürdéskor sokszor lesz pirosabb és néha ha megmosom akkor a húgycső nyílásomnál van az a gömb alakú terstrész,a hüvely bementel felett,ezen van a húgycső nyílás(nem tudom mi neve)na az ha alaposan meg szappanozom magam fürdéksor,tud csípni rendesen,aztán elmúli és már nem is lesz piros.


Lehet szappan helyett mást kellene használni?

Más is tapasztalt ilyet?


Ötletek?

Kipróbáltam a Canestent nem e gombától piros néha a szeméremajak belős részénél lévő terület,de nem.


2014. júl. 28. 19:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
fiatal vagyok,azt tudom hogy igen sok féle képpen tud kinézni.
2014. aug. 2. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!