Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyem nyílása mögötti...

A hüvelyem nyílása mögötti kis bőrlebeny, ahol a nagy ajkak bezáródnak, meg van duzzadva és fáj. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Megnéztem kis tükörbe és olyan volt, mintha egy kis vágás lenne rajta, ami piros. Sosem tapasztaltam még ilyet magamon.

2014. júl. 29. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Megsérült esetleg.
2014. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2014. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most meg először, hátha magától rendbejön
2014. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már most viszket is.. akkor lehet valami fertőzés lesz v gomba. már majdhogynem nyugodt is vagyok így, hogy lehet tudom hogy mi az
2014. júl. 29. 12:16
 5/7 A kérdező kommentje:
jövő héten tudok csak elmenni a nőgyógyászhoz, meg úgy vagyok vele, hogy ma jött ki és hátha elmúlik pár napon belül
2014. júl. 29. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem múlik el. Nekem most volt ez, viszketés mellé sárgás folyás is társult. Fertőzés volt/van. (szar orvosnál voltam, vizsgálat nélkül írt gyógyszert így most megyek a másikhoz)
2014. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a sárgás folyás most már nekem is játszik mellé, hálistennek... akkor ebből orvos lesz. majd írd már le lécci, hogy neked mit mondott rá a doki
2014. júl. 30. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!