Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány cm nőhetek akkor hogy ha...

Hány cm nőhetek akkor hogy ha elkezdenek bezáródnak a növekedési zónák?

Figyelt kérdés
Tehát ha most 178 vagyok és 16,5 éves és orvos röngen alapján azt mondta hogy még nyitottak ezek a zónák ès most elkezdene bezáródni akkor hány cm nőnék addig amúgy ezek bezáródnak ?
2012. ápr. 10. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvos a röntgen alapján azt mondta, hogy nyitottak, akkor az azt jelenti, hogy komoly gondjaid vannak a hirtelen növéssel, ugye? :)


Attól függ, hogy mikor kezdtél el nőni, hány nagyon magas felmenőd van a családodban. Ha későn érő vagy, tehát most kezdtél el nőni pár hónapja, akkor akár 185-190 cm-re is nőhetsz, mire bezáródnak; de ha korán érő vagy, akkor hamar bezáródnak és csak pár centit nőhetsz eddig. Ez alkatfüggő és genetikai alapja van. Nézd meg a családtagjaidat - akár férfi vagy, akár nő.

2012. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem azért hanem mert eltört a bokám de amúgy szokott fájni a térdem és a hátam néha szval azt is megkérdezhettem volna.

amúgy fiú vagyok és az őseim átlagos magasságuak fater 180

2012. ápr. 12. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

OK. :)


Ha az átlagos magasságuk 180 cm körül van, akkor te bizony lehetsz náluk magasabb pár centivel. Ha későn érő vagy, és csak mostanában kezdtél el nőni, akkor még símán nőhetsz, és elég sokat is.

2012. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennek örülök :)
2012. ápr. 12. 21:15
 5/5 A kérdező kommentje:
meglehet tippelni,hogy mennyit ??
2012. ápr. 12. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!