Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 telepités után bezáródnak...

Win7 telepités után bezáródnak a programok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ujratelepitettem a win-t mert folyamatosan bezáródtak a programok, vagy fagyott az egész gép. Jellemző volt hogy a windows intéző is ujraindult. Ezek az uj windowsba is megjelentek. Google chrome-ba alig tudok megnyitni valamit. Virus nem hiszem hogy lehet mert noddal átnéztem az egész gépet de nem talált semmit. Drivert is frissitettem de erre se változott semmit. Bezárodás okánál az irja hogy Inpage error...Hotfix nem müködik erre a gépre, legalábbis ezt irja ki mikor a microsoft elküldi nekem emailbe. Kifogytak az ötletekből.Mit tudok csinálni?
2014. ápr. 14. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hibás RAM lehet vagy túl sok OC.
2014. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs húzva a memória. Alapon megy.
2014. ápr. 14. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg van valami amivel le tudom tesztelni?
2014. ápr. 14. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Windows memóriadiagnosztika
2014. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A windows diagnosztika nyúlfingot se ér. Ezzel teszteld, mégpedig hosszú ideig: [link]
2014. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Memoriadiagnosztikát is lefutattam de eddig semmi.
2014. ápr. 15. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!