Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Chlamydiát hogyan lehet...

Chlamydiát hogyan lehet elkapni? Csak szexuális úton?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szia!igen csak szexualis uton lehet elkapni, nekem volt 4eve,es rettenetes volt,marmint a kesobbiekben sulyosan bevoltak gyulladva az izuleteim alig birtam megfogni egy poharat,ugy fajt meg sajgott mindenem,azt hittem meghalok,meg kb egy even at szurkalt fajt,a majam:-( elegge rossz volt egy csomo antibiotikumot kellett szednem kb egy honapig....21/L
2010. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú, kemény lehetett :( Szűrésen vették észre nálad? Vagy volt vmi tünete? Nálam most van folyamatban a vizsgálat, holnapra talán lesz eredmény.
2010. jan. 11. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
hat mindenfele hulye tunetem volt ,es elutaltak az infectologiara,onnan meg csak ugy spontan a bor es nemi beteg gondozoba is es igy veleten derult ki vegulis,de elegge fajdogalt derekam ,meg az izuleteim szoval emiatt teljesen ertheto,hogy mindenhova elkuldtek.
2010. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remelem negativ lesz a teszted,majd ird,meg mi volt es vigyazz magadra,en amita ezen atestem ,rettegek mindenfele fertozo betegsegtol,nagyon fajdalmas volt,neha mar azt hittem megpusztulok! azota egyfolytaba mosom a kezem,meg mindenfele kez fertotlenito zselevel kenem ha vasarlok utana is rogton fertotlenitozok,nem akakrok meg egyszer ilyenen keresztul menni
2010. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, h írtál! Szerencsére negatív lett, borzasztó volt még olvasni is..brr.. Jó egészséget!
2010. jan. 15. 16:06
 6/6 A kérdező kommentje:
*azt volt borzasztó olvasni, h milyen ez a betegség :S
2010. jan. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!