Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok, régóta...

12 éves lány vagyok, régóta nem jön meg. Eddig minden hónapba megjött, de mostanába fél év után jön meg, vagy picivel több. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, nem lehetek terhes, mielőtt még valaki megjegyezné. Egyébként elég érett testem van már, mint egy 17 évesnek. (Nagy mell, nőies test) Ez egyébként engem zavar, mégis csak 12 éves vagyok! :S Néha viszket is ott alul, lehet a szőrtől? Égni nem ég. Állítólag akinek ennyi ideje már nem jön meg, annak nem lehet majd gyereke. Igaz?
2014. júl. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
12 évesen ez normális, de a viszketés nem az.
2014. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz, és meddig volt rendszeres?
2014. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez így a korodban még. Miért is ne lehetne gyereked??

Majd rendszeres lesz ez 1-2 éven belül.

2014. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen?:/ Mert 9 évesen jött meg enyhén. Aztán 10 évesen jött meg ''igazán'' mert minden hónapba 4-5 napig véreztem. 11 évesen rendbe volt minden, de mostanába vagyok így!
2014. júl. 31. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:
17 éves korig kellene beállnia rendszeresre.
2014. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!