Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17éves lány vagyok! Mi lehet...

17éves lány vagyok! Mi lehet a bajom? Gyakran fáj mostanába a szivem mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 00:09
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha nyelek pl ivásnál!

Vagy kötöm be a biztosnági övet!

Mondjuk ha szaladok de az a rossz levegővételtől!De még máskor is szokott ha a kezemet furán tartom

2010. ápr. 11. 00:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szíved környékén meghúzódott valami ín, vagy ilyesmi, ha tényleg fixen érzed, hogy a szíved fáj, akkor menj el háziorvoshoz, ő vagy ugyan ezt mondja, vagy beutal kardiológiai vizsgálatra (ha nem voltál ilyenen, akkor mondom, hogy nem fog fájni) ;)
2010. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 1 hónapja volt ilyen, vagyis akkor múlt el. Több hétig tartott, ha rosszul fordultam, lehajoltam, de volt olyan hogy egyszerűen csak ültem a gép előtt és akkor is beleszúrt. Olyankor nem tudtam se levegőt venni, se kifújni, megmozdulni se, volt, hogy félig görnyedten maradtam és már a sírás kerülgetett mert nem "pattant ki". Többször volt olyan érzésem, hogy kész vége, meg fogok halni, mert nem tudok semmit csinálni. Én is azt hittem, hogy a szívem, de apu mondta, hogy neki is volt ilyen fiatalabb korában, aztán anyu is mondta, hogy neki is. Növéstől is lehet, vagy csak tényleg egy meghúzódott ín vagy izom, esetleg rosszul beszorult levegő. Én is orvoshoz akartam menni, de aztán hörgőgyulladást kaptam és amiatt el kellett mennem, ahogy abból kigyógyultam ez is elmúlt szerencsére. :) Nyugodj meg te is, de ha szeretnél utánajárni akkor menj el kardiológiára, ott megvizsgálnak, hogy tényleg a szíved okozza-e. De szerintem nem valószínű, hogy a szíveddel lenne valami baj, sok minden okozhat ilyet, ne gondolj a legrosszabbra! :) Jobbulást!

20/L

2010. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat!Ha fog fájni még akkor elmegyek de addig nem!
2010. ápr. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!