Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja hogy a menstruáci...

Mi okozhatja hogy a menstruációm megint szabálytalan?

Figyelt kérdés
májusban vettem be (voltam dokinál juniusban terhesség kizárva) 72 orás tabit ezáltal júniusban teljesen kimaradt júliusban meg megjött csak egy nap késéssel . na most megint nem jött meg pedig 3 -án kellene hogy megjöjjön. Lehet hogy ez még mindig a tabi hatása? a hasam viszont néha szörnyen fáj. Lehet hogy felfáztam és azért késhet?
2008. aug. 5. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
szerintem menj el dokihoz, és kivizsgál. Mindenkire más hatással van a 72 órás. Jobb félni... nehogy bajlegyen. Csak ennyit tudok tanácsolni..:S
2008. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a 72 órástól,hiszen az egy hormon-bomba,van akinek elég rendesen bekavar.De ugyanúgy lehet egy megfázás is,ez a hülye időjárás is hatással van a ciklusra.Most más nem jut eszembe,de a doki talán többet tud segíteni.
2008. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Okozhatja stressz :) Igyál sok vizet talán beáll:)
2009. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!