Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet petefészek ciszta?

Ez lehet petefészek ciszta?

Figyelt kérdés

Július 11-én véres folyásom volt, utána pedig nem mennyiségű színtelen folyásom is. Ezután kb 4-5 napig fel voltam fázva. Még a felfázás után is voltak alhasi görcseim. Most hétfőn, 28-án kellet volna megjönnie a menstruációmnak, de nem jött még meg. 31 napos ciklusom van, és 4 napig szoktam menstruálni.

Mielőtt megjön a melleim meg szoktak duzzadni, de most nincs megduzzadva, csak 1-2 kósza pattanás jelentkezett.

Utánaolvastam, és én cisztára gyanakszom. Lehetséges?

Orvoshoz csak augusztus 11-re kaptam időpontot.

A terhességet kizárnám, mert utoljára áprilisban szexeltem, és akkor is védekeztünk (utána háromszor rendesen, időben megjött).


21/L



2014. júl. 31. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Cisztát sose lehet kizárni, de itt szerintem a felfázás lehet az oka.
2014. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia. Nagy mennyisegu folyasod volt, vagy kis mennyisegu? Ne haragudj ez nekem nem volt ertheto. Nekem is hasonlo problemaim vannak jelenleg azert erdeklodom.
2014. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nagy mennyiségű folyásom volt. Az érintőpad szeret bekavarni :)
2014. júl. 31. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

ertem, nekem kis mennyisegu van. Elofordulhat ciszta, de akar felfazas vagy valamilyen fertozes. Nogyogyasz biztosan tud segiteni, menj el mielobb, mert jon a hetvege. Aztan irj ha van valami valtozas, hogy vagy mire jutottal mert nekem is hasonlok a tuneteim, akar priviben is.

Legjobbakat kivanom.

2014. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el maganhoz, mert ez az idopont sokara lesz, addig nem lehet varni.
2014. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem magánrendelésre :/ Anya dolgozik csak, apa munkanélküli, az én diákmunkás keresetem 90%-át pedig odaadtam a szüleimnek. Ha lenne rá pénzem, már elmentem volna.
2014. júl. 31. 16:19
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként most már kevés folyásom van, a felfázás után volt sok
2014. júl. 31. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!