Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm....

Rendszertelen a menstruációm. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Utoljára pontodan áprilisban jött meg április 25.-én, majd májusban 24. napra jött meg azaz május 18.-ára. Júniusban 22. napra jött meg 8.-ára. Júlisban 33.napra jött meg vagyis 10.-ére és most megint megjött 22. napra azaz 31.-ére. Mitől lehet ez?

14/L



2014. júl. 31. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez teljesen normális, nagyon fiatal vagy még. Mióta menstruálsz? Sokaknak évekbe telik, mire beáll, van, akinek egész életében rendszertelen marad. Ha 16-17 éves korodra sem áll be jobban, nem lesz rendszeres, keress fel egy nőgyógyászt, addig viszont ne aggódj :)
2014. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom mikor jött meg legelőször. Ha 1 éven belül, akkor lehetséges, hogy még nem állt be.

Nekem 13 évesen jött meg, most 21 vagyok. Ezidáig rendszertelen volt. Hol 29 hol 35 napra jött meg. Kb 4 hónapja derült ki, hogy magas a prolaktin szintem, erre gyógyszert szedtem egy darabig, most abbahagytam, remélem nem emelkedik meg újra. Érdemes a hormonszintedet kivizsgáltatni, ha a közeljövőbe is fenn áll a probléma.

2014. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12 éves koromban jött meg akkor kicsit még erndszertelen volt de körülbelül 13 éves koromra nagyjàból 1-2 napos ingadozás volt de soha nem ingadozott még ennyire. Anya terhességi tesztet akar velem csináltatni, mert van barátom és azt hiszi hogy lefekszünk egymással, de mind a ketten szüzek vagyunk még...egyébként mostanában a menzeszem alig jön régebben pedig egy csomószor átáztam...ez miért lehet?
2014. júl. 31. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj emiatt, teljesen természetes, hogy változik ez :)
2014. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez a korodban még. Hónapok is kimaradhatnak akár, majd 17 éves korod körül rendszeres lesz.
2014. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!