Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első menstruációm 2011-ben...

Az első menstruációm 2011-ben jött meg de már akkoris rendszertelen volt. Volt, hogy hónapokat kihagyott most májusban megjött és azóta semmi. (Részletek lent)!?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászati vizsgálat hogyan fog zajlani? Esetleg a gyógyszert amit felír majd a menstruáció meghozására attól lehet hízni? Kérlek tapasztalatokat írjatok, és ne kioktatást. Tudom jól, hogy el kellett volna már hamarabb is mennem de mindig azt mondták bárkitől kérdeztem, hogy 16 éves korig normális ha nem áll be .17 / L

2014. júl. 16. 23:09
 1/6 anonim válasza:
Elvileg 18 éves korig kell beállnia:)!én 16 vagyok és nálam is ugyanez van.van hogy nem jön meg 2-3 hónapig vagy egy hónapban 2-szer is de olyan is van hogy pár hónapig ugynakkor jön meg ahogy kell!
2014. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17ig normális ha nem áll be, hogy nem kaphatszsemmiféle kioktatást.

Én női orvost keresnék a helyedben az első alkalomra, mert azért elötte könnyebb a mindenféle...

2014. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hormonális problémák (mint ez is) elsősorban endokrinológusra tartozik! Szerintem hozzá menj inkább, ő rendesen kivizsgálja mi az oka, nem intézi el fogamzásgátló felírásával, ami csak látszólag jelent megoldást.
2014. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ !

Utolsó, igazad lehet mert amióta ez a problémám van híztam 10 kilót.. és állítólag ez is befolyásolhatja a hizást.. stb

2014. júl. 17. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a hormonrendszer nagyon összetett dolog sok mindenre van hatással.

Remélem mihamarabb rendbejössz!

Jobbulást!

(ma 8:44-es)

2014. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!