Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti használtok a tampon mellé...

Ti használtok a tampon mellé betétet?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta használok még tampont, de már kb kitapasztaltam, hogy mikor milyet használjak, és milyen időközönként cseréljem.

Na most hiába cserélem 3-4-5 óránként, valamennyi mégis átjut ezért szoktam mellé rakni egy rendes betétet is az erősebb napokon, a gyengébbeken csak egy tisztaságit.


Más is van így ezzel? Vagy csak nem rakom elég mélyre, esetleg még gyakrabban cseréljem?


21/L


2014. aug. 1. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, hasznalok. Amig fogamzasgatlot szedtem es szep rendszeres volt a ciklusom kozepes verzessel, nem kellett, de szules ota muszaj mert kulon egyik sem birja ki fel oraig sem. Tini koromban is igy volt, csak akkor meg meg is trefalt neha, ket nap utan teljesen elmult, aztan ket ujabb nap utan meg a legvaratlanabb helyzetekben Niagara. Folyton mostam es mosok magam utan, gyulolom.
2014. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manó1235 ***** válasza:
Én is betéttel használom együtt az első két nap mert olyankor nagyon erős hiába cserélem gyorsan a tampont úgy is kiszivárog, meg így legalább nagyobb a biztonság érzetem hogy nem ázok át. 20/L
2014. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En vegig csak tisztasagit hasznalok. Rendeset max, ha nagyon-nagyon eros, ejszakara. De nem nagyon fordul elo.
2014. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éjszakára super plus ob, rendes betéttel, nappalra csak tisztaságival, harmadik nap,után már "csak" super tampon tisztaságival.
2014. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig használok, kivéve az utolsó 1-2 napon, amikor már nagyon "apad". Nekem is mindig kiszivárog mellette akármilyet használok...


17L

2014. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!