Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hülyeség lenne úgy elmenne...

Hülyeség lenne úgy elmenne felíratni életem 1. tablettáját, hogy közben megvan?

Figyelt kérdés
Ma jött meg. Már szeretném szedni ebben a hónapban is, holnap el tudnék jutni dokihoz, csak nem tudom, vajon mit szólna..
2010. jan. 11. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a dokinak meg kell vizsgálnia, hogy felírja, ezért igen. Pláne, hogy menzesz első napján kell elkezdeni szedni, tehát ugyanúgy várnod kéne még egy hónapot.
2010. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A menzesz 5. napján is lehet kezdeni, csak akkor nincs védelem.

Bár védelem úgyis mindegy, megvárjuk azt az 1 hónapot.

2010. jan. 11. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
általában ezt összekötik egy rákszüréssel,amit kétpelenség megcisnálni menstruáció alatt.. cska nagyon extrém helyzetben (pl valaki hetek ota menstruál és azért megy orvoshoz) lehet vizsgálatra menni menzesz alatt.. különben meg nem szokás és nem is nagyon szabad (nyitott a méhszáj). Sajna erről lecsusztál
2010. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem nem volt meg,mégse vizsgált meg...felirt egyet,mondta hogy ha vmi nem ok vele,akkor menjek vissza csak...

pedig allergiátol kezdve,gyogyszerérzékenységig,vérszegénységen át a veseproblémákig minden bajom van,mégsem vizsgált meg,hiába kérdeztem,h nem e kellene

simán felirta,szerencsére nem lett semmi bajom tőle

2010. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor majd jövő hónaptól szedem. :)
2010. jan. 11. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!