Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közeleg az első menstruáció?

Közeleg az első menstruáció?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem, hátam, derekam, alhasam, melleim duzzadtak, érzékenyek (nem tudok oldalt aludni se hason)fehérfolyásomban volt egy barna pötty, és amikor kiswc-re mentem és kitöröltem barna lett a wc papír , hőemelkedésem van, sokat pisilek, nem tudok aludni, semmihez sincs kedvem, hisztis vagyok, érzékeny, kötekszem a szüleimmel. Közeleg az első?

2014. aug. 1. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal. :) Hány éves vagy?
2014. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
10
2014. aug. 1. 08:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Már megint te? :D:D:D
2014. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, megint én :D , olyan sok választ kapok :D, senki nem válaszol
2014. aug. 1. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Na akkor ide is válaszolok :) ;)


Igeeen valószínüleg meg fog jönni a mensid!!

2014. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

De azt ajánlom hogy ne várd ennyi idősen én is vártam de nekem nem volt ennyi előjelem szóval nekem 13 évesen jött meg és azt mondogatták hogy ne várd mer hogy nagyon rossz meg minden ,de én mindíg azt mondtam hogy ti nem tudjátok milyen az amikor már mindenkinek megvan és te vagy az utolsó ,és azt érzed hogy valami bajod van mert már mindenki menstruál!!! Tudom milyen ,hidd el de nem egy leányálom!!(vagyis gondolom azért írtad ki többször ezt a kérdést mert nagyon várod már)


Amúgy az osztályodban hány lánynak van már menstruációja???(bocsi a kiváncsiskodás miatt!!! :D )

2014. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges. De azért ne dugasd meg magad azonnal.
2014. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Midíg legyen nálad betét vagy tampon ,de inkább betét mert az elsőnél kevés vér van!!
2014. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Ne törődj a sok lükével, az itt válaszolók legalább fele kiváncsiskodó kamasz.


Igen, valószínűleg hamarosan megjön. És nagyon megértem hogy várod már, engem is majd megevett a fene annak idején!

2014. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy miért szólod le a másikat ha megkérdez valamit amit a kérdező mondjuk nem írt le a kérdésébe!!Ja és ugyanazt leírod amit már az elején leírtak ,hogy megjön majd neki,én legalább leírtam hogy énvelem mi volt!! Már bocsi nem azért írom ezt mert utálatos vagyok csak neked sem kellett volna megsértened,én csak segíteni akartam a kérdezőnek!!!
2014. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!