Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Segitenetek, petefeszek...

SOS! Segitenetek, petefeszek ciszta okozna?

Figyelt kérdés
Par napja derult ki, hogy 3cm koruli petefeszek cisztam van huvelyi ultrahang alapjan. Kb egy hete vagyok tul a menstruacion, viszont azota is hanyingerem van es neha fajdogal a hasam. Termeszetes ez ciszta eseten vagy valami mas lehet a dologban? Akinek volt cisztaja milyen tunetei vannak, folyamatosan jelentkezik vagy csak menstruacio elott illetve alatt? Koszonom szepen!
2014. aug. 1. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hányinger egy petefészek cisztától? Kizárt. Inkább a szorongástól...
2014. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tünetem nem volt, 12 centis cisztával.
2014. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

akkor lehet mas okozza a problemat? Mert miota kiderult erzem ezt.


kedves utolso muteni kellett, vagy felszivodott magatol?

2014. aug. 1. 10:02
 4/13 anonim ***** válasza:
De lehet anyumnak is volt hányingere amikor cisztája volt!!meg görcsölt a hasa meg rosszúl érezte magát!! :(
2014. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként van akinek van tünete van akinek nincs!! Sajnos ez ilyen !! :( :'(
2014. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

kicsit aggodok azert, mert ugy latom esetek tobbsegeben nincs tunet, nekem nem gorcsol a hasam inkabb fajdogal idokozonkent. Tobbnyire hanyingert erzek es gyengeseget, rosszullet van rajtam.

es csinaltak egybol tumormarkert? Mert nekem nem. Vagy azt nem szoktak egybol ahogy kiderul?

2014. aug. 1. 10:20
 7/13 A kérdező kommentje:

kedves 4-es valaszolo! Anyukadnak elmult aztan a ciszta? Addig folyamatosan tunetei voltak?

Koszonom mindenkinek a valaszt!

Meg irjatok, varom!

2014. aug. 1. 10:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem,sajnos 2-szer meg kellett műteni! SAJNOS :(
2014. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnalom. Remelem azota jol van anyukad!
2014. aug. 1. 15:02
 10/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem műtötték, mert dermoid volt és éppen terhes is voltam. De ismerek olyat, akinek egy hónap alatt felszívódott az alma nagyságú ciszta. Szóval el is tűnhet. Ez nemigen szokott rosszindulatú lenni és elég gyakori fiatal nőknél sajnos.
2014. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!