Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti hány évesen voltatok...

Lányok ti hány évesen voltatok először nőgyógyásznál? El lehet menni csak úgy? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nincs semmi problémám csak azért, hogy mindem rendben van-e. Vagy ez hülyeség? 14 éves vagyok.

2014. aug. 2. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen voltam, nem volt rendben a menzesz.

Nyugodtan elmehetsz a nőgyógyászhoz, sőt, dicséretes, hogy törődsz az egészségeddel. Jól teszed!

2014. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:) még suli előtt elmegyek valamikor:)
2014. aug. 2. 15:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze elmehetsz nyugodtan! Én 17évesen voltam először,fogamzásgátlót iratni.
2014. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen mentem először. Előtte kezdtem el nemi életet élni, ezért (is) mentem nődokihoz.


24L

2014. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Èn szüzessèg elvesztèse után mentem. Vizsgálatra ès gyogyszert iratni. 19 voltam. Èvente elmegyek vizsgálatra
2014. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Minek mennél el? Amikor a nemi életet megkezdted, majd utána kb 1 évvel, vagy ha szüz vagy akkor 23 év körül illik elmenni az első szűrésre.

Vagy ha valami bajod van, akkor természetesen.


Szemészhez sem mész csak úgy, hogy nézze már meg minden rendben van-e. Valószínűleg el is hajtanának, esetleg magánhoz mehetnél, aki viszont a pénzedért bármit!

2014. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Na, csak megjöttek a károgók, már hiányoltam! :)
2014. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha nincs semmi bajod, akkor minek mennél el? kiváncsi vagy hogy milyen egy vizsgálat?

Nem fognak megvizsgálni, hanem hazazavarnak, hogy nőjél még kicsit. ..hacsak nem élsz már nemi életet!, na de az egészen más helyzet akkor.

2014. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

NEM fogják hazazavarni. Kontrollra, nőgyógyászhoz, pontosan akkor kezd el járni, amikor akar. Azok a számok, amiket beírtok (23 év vagy első szex után egy évvel) a legkésőbbi ajánlott időpontra vonatkoznak.

14 éves lány már nem gyerek. A dokik kifejezetten örülnek neki, hogyha végre van valaki, aki nem a szokásos kislányos hisztit csinálja (juj juj juj nőgyógyász, milyen ciki) hanem törődik az egészségével. A nőgyógyász megnézi a folyást, hogy rendben van-e, megtapogatja a hasat, kikérdezi a menzeszről és esetleg kérdezhet a választott fogamzásgátlási technikáról a kérdező, ha akar. És igen, megismeri a választott nőgyógyászát és megismeri a vizsgálatot. Ez se hátrány. És, ne adj úristen, ha valami baja van, kiderül, ugyanis ez sincs korhoz kötve... A nőgyógyász örülni fog, hogy végre találkozott egy egészségtudatos, normálisan gondolkozó tinivel.

2014. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tökéletesen fölösleges még ilyen gyerekként elmenned, hacsak nem vagy beteg, mert akkor persze hogy menjél gyerek, esetleg tini nőgyógyászatra.

Ha felnőtre így beállítanál, jó esetben csak hazaküldenek, rosszabb esetben ki is nevetnek.

2014. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!