Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen voltatok először...

Hány évesen voltatok először nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
én tizennégy vagyok, szűz, de ha van/lenne valamilyen bajom is korainak tartom. előre is köszi a normális válaszokt :) bunkók kíméljenek
2011. dec. 8. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

"de ha van/lenne valamilyen bajom is korainak tartom"

Miért is? Szerinted ha vkinek 14 évesen baja van (pl. összeszed vmi fertőzést, begyullad a petefészke vagy épp cisztája van), akkor ne menjen orvoshoz, mert fiatal hozzá?

Inkább szenvedjen otthon? Vagy legyen meddő a fiatalsága miatt?

Érdekes felfogás.


Egyébként 17 évesen voltam először. De ha vmi bajom lett volna fiatal koromban, akkor nyilván elmentem volna, mert nem szerettem volna bajt.

2011. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha baj van, akkor nincs olyan, hogy korai! Ha nem akarsz nagyobb bajt, akkor muszáj elmenned! Előbb-utóbb úgyis orvoshoz kerülsz, csak nem mindegy hogy egy kisebb bajjal amit könnyebb gyógyítani, vagy olyannal amihez kórházi kezelésre is szükséged lehet! Ha nem akarsz kórházba kerülni, menj el minél előbb!!!
2011. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

attól függ..hogy

1. van-e valami bajod

ekkor azonnal

2. szüz vagy-e, ha igen

akkor is 25 éves korodban már illik egy szűrésre

elmenned

3. szexuális élete elkezded, akkor

a. nem véltogatod a partnered,

akkor 1 év után illő és onnan kezdve 2-3 évente,

b. váltogatod a partnered

akkor minden évben

2011. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Majd a nemi életet ha elkezded, (ráérsz, ne siess!)

akkor kb 2 évente érdemes elmenni szűrővizsgálatra.

Időben keress egy megbizható doki nénit, aki elött vetkőzni és "terpeszteni" sem olyam kellemetlen mint egy idegen férfi elött.

2011. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

23

de még szüz voltam

2011. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 4. válaszoló! Ha baj van, akkor nem ér rá! Ha valaki húzza az időt, abból sokkal nagyobb baj is lehet. Sosem korai ha baj van, hiszen csecsemőket is visznek gyermeknőgyógyászhoz, ha szükség van rá.
2011. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

én 21 voltam amikor először mentem. Még szűz voltam akkor.

Ha nincs semmi panasz, akkor tényleg ráérsz még elmenni, de ha bármi van, akkor azonnal!

2011. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

14:35

Félreértettél valamit, vagy én nem voltam világos...

a ráérsz még, az a nemi élet elkezdésére vonatkozott!!!!!

2011. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Én öt éves koromban egy baleset miatt, mert nőgyógyászati műtétre volt szükségem. Utána pedig 17 voltam. Szóval én azt mondom, hogy nincs olyan, hogy túl korai. Ha baj van, akkor menni kell.
2011. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A 14:35-ös vagyok. A 4. válaszolótól bocsánatot kérek! Igazad van! Én értettem félre.
2011. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!