Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már kb.5-6 hete megvan,...

Már kb.5-6 hete megvan, hétfőn megyek nőgyógyászhoz.17 éves vagyok, szűz, és nagyon (NAGYON) kövér. Még soha nem voltam nőgyógyásznál, és eléggé félek. Muszáj lesz levetkőzni? Ez lehet a súlyomtól?

Figyelt kérdés

Még egy kérdés, milyen betétet használjak? Az éjszakai sem elég nagy, és nem a nedvszívó képessége, hanem a mérete. Hátul (nem mindig) és elöl a betét két oldalán (szinte mindig) átázik, néha naponta többször is kell alsóneműt cserélnem. Létezik nagyobb MÉRETŰ betét?


Ja, és légyszi ne a súlyommal kapcsolatban írjatok, dolgozom rajta, hogy lefogyjak.



2014. aug. 2. 15:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az első kérdéseddel kapcsolatban nem tudok választ adni, mivel még én sem voltam, és szerintem még nálad is jobban tartok tőle.... XD

Viszont a hosszú időről eszembe jutott valami: nem szedsz véletlenül a testsúlyod miatt Marfarint, vagy más vérhigítót? Ez okozhatná esetleg...(bár ezt csak amolyan ,,józan paraszti ész"...)

Nagyon drukkolok neked, remélem, hamar rendbe jössz, a fogyáshoz pedig sok sikert kívánok, rengeteg erőt és kitartást! Remélem, sikerül elérned a célodat, az írásaidból nagyon lelkiismeretesnek tűnsz! Szóval hajrá, menni fog!!! :)

2014. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

21-es!


Ne tarts a nőgyógyásztól. Keress egy a Te korosztályod korében sokak által dicsértet, és menj el hozzá. Nem kell félni. Hidd el, csak befelé menet izgalmas, kifelé már mindenki mosolyogva jön, és nem érti mitől parázott befelé. Bent ugyanis semmi szörnyűség nem történik. Hajrá!


Postoló!


Ma már csütörtök van! Mit mondott az orvos? Tudott valami tanácsot adni, hogy mi lehet a baj?

2014. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Semmit nem szedek a súlyom miatt, de másra sem, nem ez volt a baj.

Végül nem kellett levetkőznöm, adott gyógyszert, és elküldött vérvizsgálatra, ami csütörtökön volt. Nem volt túl kellemes, 3x bökött meg, mire talált vénát, utána meg még egy darázs is megcsípett, amire allergiás vagyok, de mivel még a kórházban voltunk, kaptam valamit a csípésre, így csak egy kicsit dagadt be.

Az eredmény hétfőre lesz meg, de mivel a nőgyógyász szabadságon lesz, így utána még egy hét, mire megtudjuk, hogy mi van.

A vizsgálat egyébként azért kellett, mert a nőgyógyász szerint két olyan betegség van, ami olyan tüneteket okozhat, amik nekem vannak (a tünetek közé tartozik a rendszertelen, sokszor kimaradó illetve elhúzódó menzesz, és az is, hogy nem tudok lefogyni, meg más is, amit inkább nem írnék le :) ), és a vérvizsgálat azért kellett, hogy kiderüljön, hogy melyik betegség az, és hogy van-e egyáltalán valamilyen betegségem (a nőgyógyász szerint nagy valószínűséggel van).


Köszi mindenkinek a biztatást, én is remélem, hogy sikerülni fog lefogyni! :)

2014. aug. 8. 21:10
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha megvannak az eredmények írj, drukkolok!
2014. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Na mi lett az vérvizsgálat eredménye?
2014. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kiderült valami?

Kaptál gyógyszert?

2014. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Még semmi eredmény nincs, olyan sokat kell várni az eredményre, időpontokra, hogy az elképesztő. Endokrinológushoz is magánúton (tehát fizetősen) kell menni, mert különben egy év múlva lesz csak időpont...
2014. nov. 2. 09:31
 28/29 A kérdező kommentje:

Plusz fogamzásgátlót kell szednem a vérzés miatt (először mást adott többször is, de amikor az elfogyott, egyből megjött), de így is folyamatosan megvan. Azt mondta, hogy amíg le nem fogyok, addig ez valószínűleg így is marad, de legalább most csak egy kicsit van meg.


A jó hír, hogy -16 kilónál tartok (úgyhogy már csak kb. -100 kéne... :D).

2014. nov. 2. 09:35
 29/29 anonim válasza:
Hogy vagy azóta kedves kérdező? Rendbe jöttél? mi lett az eredménnyel?
2015. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!