Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves szűz fiú vagyok, egy...

21 éves szűz fiú vagyok, egy kövér lány aki nem valami szép azt mondta elvenné a szűzeségem. Belemenjek? Ti mit tenétek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már dugni, de nem gáz egy ilyen lányal? Érdemes ilyen dagival? Mellei viszont hatalmasak, meg a jó csajoknak úgyse kellek. Szerintetek?

2013. dec. 8. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Mennyire kövér? Lehet fűvel fával kefélt már, ez egy negatívum. ( Ne lepődjetek meg, ismerek molett csajokat, akik kefélnek akivel csak tudnak. És van kivel... )

2013. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
miért ne? egyszer mindent ki kell próbálni:3
2013. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A szeretkezést puszta szükségletté leredukálni, olyan, mint íztelen ételt enni.

A szex lehet ceremónia és lehet az erőszak eszköze is.


Én nem értek egyet azzal ,hogy az ember visszaredukálja magát egy állat szintjére. De természetesen attól még ez a te dolgod.

2013. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
persze :d
2013. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Generalis ***** válasza:
56%
elötte elvinném sportolni 3 év múlva talán!
2013. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 SullaFelix89 ***** válasza:
Szerintem vard le a pina az pina egy dugás mindíg jól jön + növelné az önbizalmad is.
2013. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Basszki, olyan csajjal ne feküdjél már le, akit gáznak tartasz! Milyen behatással lesz már ez a későbbi szexuális életedre?


Azt meg nem tudhatod, hogy nem kellesz egy jó csajnak se. Rengeteg randa srácot látok jó csajjal az oldalán. A gond inkább azzal van, hogy nincs egészséges önképed. Ezen változtass, érd el, hogy magadnak megfelelj és máris képes leszel meglátni a lehetőségeket.

2013. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Kepet tudsz kuldeni?
2013. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Ha kívánod a csajt, akkor menj bele! A kövér nők általában jók az ágyban(tapasztalat). Viszont ha nem is kívánod, és csak tényleg azért akarsz vele lefeküdni, hogy túl legyél az elsőn, akkor inkább keresgélj még egy kicsit. Vagy szégyelled a környezeted előtt, hogy nem a dekoratív kategóriából választottál?
2013. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én belemennék. De mindenképp gumival védekezz.
2013. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!