Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bennem maradt a gumi, de nem...

Bennem maradt a gumi, de nem élvezett el . (? ) Lent a többi

Figyelt kérdés

Szóval már 4 éve együtt vagyok a barátommal, de tabit nem szedek. Nyilván védekezünk is, óvszerrel. Fordult már velünk elő olyan, hogy bennem maradt a gumi, mielőtt még elment volna, de végül nem lett belőle semmi.

Tegnapi nap viszont szeretkezés közben, fogalmam sincs, hogy mennyi ideje lehetett bennem, de bent maradt a gumi. Elővéladék biztosan került a hüvelyembe, már csak a kérdés az, hogy vajon mit csináljak most, maradt-e a váladékban sperma az előző ejakulációból, vagy nem. Mondta, hogy volt wc-n, és kb. két nappal azelőttig nem is maszturbált, illetve nem is szeretkeztünk, fürdeni is természetesen volt többször is, tehát elvileg nem kellene maradnia életképes spermának a váladékban.


Orvoshoz nem megyek, mert vannak rossz tapasztalataim, erről vitát nem is szeretnék nyitni. Eseményutánival pedig nem akarom magam mérgezni, ha nincs rá túl sok esély, hogy teherbeessek. Peteérésem holnap, azaz 3-án lenne), illetve a termékeny napjaim ma, illetve tegnap voltak. Emiatt félek csak, mert egyébként nem félnék, az előző ilyen esetből kiindulva.

Körülbelül mennyi az esélye annak, hogy baba lesz belőle?



2014. aug. 2. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nem sok, bár sose lehet tudni hogy épp mi történik.. ha nem jönne meg akkor szerintem kell az az orvos..
2014. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megjönni jó sokára fog, bár a biztonság kedvéért 2 hét múlva veszek egy tesztet. Aztán majd ha késik, akkor is egyet. Utána marad a doki. De remélem nem kell semmi ilyesmi.

És köszönöm a gyors reakciót :3

2014. aug. 2. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
drukkolok hogy ne legyen :) nincs mit :)
2014. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha esemenyutanit nem akarsz, felesleges a doki. Az eselyed nem tul nagy,de van - egy ismerosom epp a nappkban szul hasonlo szitubol. A peteeres nagyon kozeli... Ezert en atgondolnam a helyedben,mi lenne a babaval,ha megis megfogant? Ha megtartanad,ok. De ha nem,akkor van letjogosultsaga az esemeny utaninak. Majd irj mi lett :)
2014. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jol ertem es elotte 2 napig nem volt semmi,az noveli a teherbeeses eselyeit a sperma minosege miatt. De remelem nincs gond...
2014. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok, de végül nem vettem tabit. Volt már olyan, hogy szaladnom kellett érte, de megbolygatta nagyon a rendszert, és alig vártam, hogy végre minden a régi legyen. Az előző esetre tekintve vissza reménykedek, hogy nincsen semmi. 2 hét múlva kell, hogy megjöjjön. Ha az első napot követően fél héten belül nem jön meg, akkor veszek egy tesztet, aztán irány a doki. Ha megjön, akkor sem vagyok azért annyira nyugodt, mert vérzés lehet ilyenkor, ugye? Ha jól tudom, édesanukám is terhes volt s közben vérzett. Egyébként köszönöm a jókívánságokat, bár most megint megrémisztett ez a "jó minőségű" sperma cucc... :(
2014. aug. 6. 23:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Na de közben meg tökre bebutultam... Mi közöm nekem a jó minőségű spermához, ha egyszerűen nem ment még el bennem? :D Ez csúnya lesz, de "kihalásztam" a gumit, és újat húztunk, belém nem kerülhetett sperma ezek szerint, max az a nagyon életképtelen, ami maradhatott is benne 2 napra visszamenőleg (bár elég valószínű, hogy volt időközben elég sokszor vizelni, mert napi 2 litert megiszik), és kijött az előváladékkal együtt.
2014. aug. 7. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!