Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a menstruációm 6. napján...

Ha a menstruációm 6. napján már csak nagyon kevés vér jön, bemehetek a vízbe?

Figyelt kérdés

Muszáj lenne, tampont nem használhatok és fürdeni szeretnék mert nyaralni megyünk :(

Általában 5-6 napig tart

Lesz tőle valami bajom?



2014. aug. 3. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én, ameddig még jön valami, csak tamponnal megyek be. Menzesz alatt nyitva van a mehszaj, könnyebb fertőzést kapni. Miért nem hasznalhatsz tampont?
2014. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz nálam, nem is tudok majd szerezni, vinni se tudok, nem is szeretnëk, 13 vagyok :(
2014. aug. 3. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

NEM mehetsz be tampon nélkül, ha csak egy kicsit is vérzel.

Hogy gondoltad mégis? Hogy majd ott virít a puncidnál a vér a fürdőruhában?


Amúgy nem a látvány az ok, hanem amíg egy kicsi vér is jön, addig nyitva a méhszáj. Nagyon-nagyon fertőzésveszélyes, azon túl, hogy a fürdőtársaid számára nagyon gusztustalan.

2014. aug. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tampon vagy nem fürdesz.
2014. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom tampon nélkül, de az biztos hogy látszani nem fog, utolsó napon már csak nagyon minimális mennyiség jön. Mondjuk ne hófehér fürdőruhaban menjél. Tampont amugy 13 évesen is használhatsz. Kapható a boltban.
2014. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!