Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Novemberben lesz két éve hogy...

Novemberben lesz két éve hogy megvan a menstruációm 15 éves vagyok és nem jön meg minden hónapban csak minden másodikban ez baj?

Figyelt kérdés
most két hónapot is kimaradt nem olyan rég mondtuk az orvosnak is és azt mondta hogy még be kell hogy álljon de szerintem ez nem normális hogy már majdnem második éve van meg és még nem állt be . Lányok nektek volt vagy van esetleg ilyen?
2014. aug. 2. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális, hogy még nem állt be, majd idővel! :) Igen nekem is volt ilyen anno. 17/l
2014. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha az orvosnak nem hiszel, aki orvosi egyetemet végzett, akkor majd nekünk, teljesen idegen embereknek, akiknek köze nincs az orvosláshoz, nekünk majd elhiszel bármit, amit mondunk? Érdekes vagy...

Egyébként igen, teljesen normális, hogy még 2 év menzesz után sem állt még be és még elég fiatal is vagy, szóval nyugi van, nem baj, hogy még nem állt be.

Amúgy én meg 16 éve menstruálok és képzeld, nekem meg soha nem napra pontosak, hol 22 napra jön meg, hol meg 29-re. És ez is teljesen normális, mert egyébként minden hónapban megjön és ez nem olyan nagy eltérés, hogy gondot jelenten. Pedig 16 év sokkal több, mint 2 év.:)

2014. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert több mint fél éve mondta már az orvos és gondoltam megkérdem mert barátnőimtől kérdem és nekik nincs ilyen
2014. aug. 2. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha a barátnőidnek nincs ilyen, minden ember más-más, majd beáll idővel. :)
2014. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 2. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem most kb. 3 éve van meg és még mindig nem túl rendszeres. Állítólag még normális 20-21 éves korig is... Hát én nem tudom...


17L

2014. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17, 18 éves korra kellene beállnia, addig nyugi, nincs semmi baj. Nekem majdnem 8 hónap is kimaradt!
2014. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En 15vagyok, nekem már volt olyan mikor 4honap is kimaradt!
2014. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!