Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még soha nem használtam...

Még soha nem használtam ezelőtt tampont, járok úszni és úgy gondoltam, hogy kipróbálok tamponnal úszni. Szerintetek jó ötlet lenne első alkalomra így?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek tőle,igaz,h fáj? Olyan elő tud fordulni,h pl ha nem rakom fel jól,akkor a vízben látszik,h menstruálok? mekkora tamponnal a fertőzés veszélye vízben?

Előre is köszönöm a válaszokat! 17


2014. aug. 4. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teleszívódik vízzel. Sose próbáltam ki.
2014. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia:) ha jól rakod fel, akkor nem fáj. Ha félsz, hogy akkor használod először akkor próbald ki előbb mikor megjön. Ha gyakran cseréled ahogy a papírra van írva szinte semmi és nem látszik ha abban úszol csak arra figgyelj hogy a madzag ne lógjon ki a fürdőruhád alól :)

17/L

2014. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és az baj ha teleszívódik? és honnan tudom h jól v rosszul rakom fel? bocsi a kérdésekért csak félek
2014. aug. 4. 12:14
 4/7 anonim válasza:

Ne félj nem fog vízzel teleszívódni. Ha tampon nélkül úszol akkor sem megy tele a hüvelyed vízzel, nem igaz?

Akkor van rendesen felhelyezve ha addig tolod kb amíg az ujjad elér és ha utána mozogsz nem érzed, nem fáj. Lazulj el, ne félj, baj nem lehet!!! Ne hallgass a vészmadarakra. Ha félsz, hogy átázik, cseréld ki óránként, úgy nyugodtabb vagy. Szerintem is otthon próbáld ki előtte a felhelyezést. Sok sikert!!!

2014. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4: Tele nem megy, de a közepéig bemegy a víz. Én úgy érzem, telemegy.
2014. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem egyszer úsztam tamponnal... nem megy tele :) csak úszás után cseréld ki... előttem jól leírták, akkor van rendesen felrakva, ha nem érzed... egyáltalán nem fáj se a felhelyezése, se a levétele... csak lassan kezd el felnyomni, hogy érezd jó irányba rakod... nekem az elején volt olyan, hogy rossz irányba próbáltam nyomni, azért nem akart felmenni és rossz érzés volt (nem fájdalmas csak éreztem hogy valami nem stimmel :) ) ezért szépen lassan próbáld az elején, hogy érezd merre megy a hüvelyed :)
2014. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!